kilidi cep telefonlari hakkinda

Herkes bu gün bir cep telefonu var ve çogumuz muhtemelen artik biri olmadan satin alinamiyor. Cep telefonu firsatlar bulmak isteyen insanlar hizmet veya ön ödemeli telefon ile cep telefonu almak, kilidi cep telefonu satin alma, 3 seçenek var. Yeni bir telefon satin almak telefonun görünümünü hakkinda çogumuz için, ama kilidi cep telefonlari tercih veya cep telefonu bulma asagi geldiginde haberdar olmak için bazi önemli konular vardir ilgilenir.

Yurtdisinda oldugunuzda:
850/900/1800/1900; cep telefonlari üzerinde islem kilidi dört farkli frekans vardir. Quad Band telefonlari, her 4 frekanslarda çalisacak, Üç Band telefonlar sadece 4 frekanslari 3 üzerinde çalisacak ve Dual Band cep telefonlari 4 frekanslarin 2 üzerinde çalisacaktir.
Quad Band cep telefonlari dört bant genisligi denir var kilidi. Bu eyaletten eyalete kullanimi farkli bant genisligi seyahat olabilir bazi ülkelerde kadar önemlidir. Bir örnek bu yüzden bir ‘Quad Band’ telefon satin almak için emin olun, dolasim olacaktir. Çevrimiçi bulacaksiniz kilidi telefonlarin çogu Üç Band ve bu nedenle gerçek bir uluslararasi cep telefonlari olarak siniflandirilir degildir. Telefon Quad Band ya da Üç Band ise çogu dogru saticilarin çevrimiçi söyleyecektir bulacaksiniz.

Internet erisimi için:
Internet erisimi ve kilidi cep telefonlarinda e-posta alip ortak bir seydir. Bu telefonunuzda istediginiz bir özellik ise, Çin kilidi cep telefonu satin önlemek için emin olun. Genellikle yerel web üzerinde çalismaz. Orada LG Shine (KE970) ABD’de çalisan gibi diger kilidi cep telefonlari ancak internet erisimi mümkün degildir. Cep telefonu firsatlar arayan önce bu arastirma emin olun.

Eger gitmek gibi ödeme yapabilirsiniz:
Sikça sorulan bir soru; Gitmeden olarak Pay ile kilidi cep telefonu kullanabilirsiniz? Basit Cevap evet, ama servis saglayiciniz sormak en iyisidir. Genellikle tüm yapmaniz gereken SIM kart koymak, ve gitmek için hazirsiniz!

maliyet:
Kilidi cep telefonu satin alirken size seçtiginiz servis saglayici ile ücretsiz olarak alamadim gerçeklestirmek gerekir. Kendinizi ve fiyatlari yüksek çikmak olabilir telefon için ödemek zorunda. Büyük cep telefonu firsatlar ararken bu arastirma yapmak öder, siz yeterince sert bakarsaniz bazi büyük kilidi cep telefonu firsatlar bulabilirsiniz.

Eger kilidi cep telefonu satin alma yol almak ve net sörf ya da Facebook ya da Twitter üzerinde arkadaslarinizla temas halinde kalan olmadan yapamaz o zaman telefon bunu saglar emin olun. Ve düzenli olarak yurt disina giderseniz bunu en önemli zaman Quad Band yetenekleri, bu nedenle temas disinda kalan olmayacaktir var kilidi cep telefonu satin emin olun.