kisiye özel iphone kapaklari için tasarim fikirleri

Modern teknoloji kendi iPhone kapak kisisellestirerek öne çikarin ne daha iyi bir yol Bugünün dünyasinda. Diger teknolojik bir dizi aksesuar ile birlikte, bu gün cep telefonlari söz konusu oldugunda bir sürü insan bir iPhone sahibi. IPhone kapak kisisellestirme bir günlük ürüne bireysellik ve benzersiz bir dokunus katiyor. Burada göz önünde bu ile iPhone için bir kapak olarak karar verebilecek tasarim fikirleri bir dizi vardir.

Bu telefon o kadar bir kapak tasarimi seçmek için seçenek iPhone daha öne ve daha kisisel hale yapabilirsiniz sahip, hakkinda çok sey söylerler düsünülmektedir. Önce size ünlü bir sanatçi bir resim için gitmeye karar olabilir. Eger daha genç ya da düzenli olarak tasarim görmek mümkün olacak gibi her zaman mükemmel bir seçenektir düskün olan bir tasarim vardi den hatirliyorum bir resim. Bunun sonucu olarak, size bir degisiklik fantezi zaman gelecekte çevrelerindeki takas seçenegine sahip böylece gibi bu tasarimlari bir dizi seçmek için karar verebilirsiniz.

Eger bir sanatçi bir tasarim seçmek için gidiyoruz, yillar içinde adil bir kaç olmustur. Fantastik resim ve Vincent Van Gogh, Paul Klee ve Henri Rousseau ve bunlarin tüm kreasyonlar vardir, digerleri arasinda, bir iPhone kapak tasarimi için mükemmel bir seçim olacaktir.

Belirli bir kültür meraklisi iseniz o zaman belli bir yerde yansitan bir tasarim seçmek isteyebilirsiniz. Belki sevilen bir size, ya da sevgili tutun belirli bir bellek size seyahat gitti bu dönem hakkinda düsündürüyor bir tasarim vardir hatirlatiyor. Bu örneklerin hepsi de çok iPhone kapak iyi bir seçim için olur.

Belki sen de bir resim tip tasarim hakkinda fussed degildir ve seçtiginiz seçenek olarak bir model tercih ederim. Bir ekose kadar seçebilirsiniz desen sayisi, polka nokta, çiçek ya da çizgiler vardir. Bu tercih her meselesi ve ne düsündügünüzü karar telefonunuz için iyi olur diye düsünüyoruz. Bu tercih ise, deneyin ve sizin katmanli büyümek olmayacak bir model için gitmek, her ne kadar. Eger iPhone kapak satin almak ve daha sonra hemen bu sikilan olmak istemiyorum.

Yukaridaki tasarimlari hiçbiri gözünüze çarpan, o zaman size ait iPhone kapak kisisellestirmek için karar verebilir. Diger bir deyisle bos bir tuval ile baslar ve bir fotograf ya da arka plan olarak sahibi olmak isteyen resim seçin. Eger gerçekten sizin için tasarim kisisel yapmak istiyorsaniz bu en iyi seçenektir. Bir örnek yeni dogan çocugun bir fotograf, dügün günü bir resim ya da spor takiminin, bir tasarlanmis kapak için de uygun olan tüm farkli durumlar olabilir. Hatta size bilgisayariniza yükleyebilir ve tasarim olarak yazdirmak istediginiz olusturulan bir resim olabilir. Sizin için gitmeye karar ne olursa olsun, bir kisiye özel tasarim size mevcut tasarimlarin yapismasini yerine istediginiz tam olarak nasil kapak yapmak gibi bir çok iyi bir seçimdir.

Özetlemek gerekirse, sizin için gitmeye karar olabilir tasarimlari bir dizi vardir. Bir sanatçi, bir model veya iPhone kapak için kisisellestirilmis bir tasarim tercih ediyor, o zaman siz ve güzel görünür bildiginiz bir tasarim için özel bir sey için gitmek emin olun.