mobil medya pazarlama sonraki seviyeye küçük is alabilir nasil

Bu reklam nispeten yeni bir form olmasina ragmen, uzmanlar mobil medya pazarlama gelecegin pazarlama oldugunu kabul ediyorsunuz. Mobil pazarlama hakkinda simdi ögrenme 2015 itibaren canli olmanin is ‘sansinizi artirmak istiyorsaniz, bu zorlu ekonomik olarak, büyük ölçüde yararlanabilir.

Amacimiz su anda sadece mobil medya pazarlama için tüm reklam kampanyalari geçis önermek degildir. Hiç de degil. Vaktinden isiniz için bir karar böylece ne yapmak istediginiz e-pazarlama bu yeni ve heyecan verici formu yararlari hakkinda egitmek oldugunu.

Aslinda, arastirmalar en basarili mobil medya pazarlama kampanyalari cep telefonlari için özel degildir, ama aslinda hem-ve offline pazarlama yönlerini içeren entegre kampanyalar, oldugunu göstermektedir. Peki biz söylüyorsun mobil medya pazarlama zaten kurulmus kampanya için ek bir silah oldugunu ifade etti.

Anahtar bütünlesmesidir. Size bir sepet Tüm yumurtalari koymak istiyorum, ama oldukça farkli, etkili çesitli yöntemler birlestiren küçük isletmeler için benzersiz bir e-pazarlama kampanyasi bulmuyorum.

Mobil medya pazarlama ile su anda zorluk bir sürekli degisen ve bazen tutarsiz sanayi olmasidir. Bu ancak derin yollari kazanir gibi, yil sonraki çift üzerinde, bir sonraki büyük global pazarlama platformu olarak çikarmak bekleniyor. Simdi mobil pazarlama ile karismaya kesinlikle uzun vadeli bir yatirimdir, ama küçük isletme alacagi hemen sonuç da vardir.

Mobil medya pazarlama küçük isletmeler için böyle yüksek bir potansiyele sahip neden ana nedenlerinden biri mesajlari belirli kisilere, belirli zamanlarda, belirli yerlere gönderilebilir olmasindan kaynaklanmaktadir. Bu nedenle, küçük bir isletme belirli bir cografi bölgede sadece hedef degil, ayni zamanda bir Önceden programlanan bir zamanda, bu bölge içinde müsteri tabani hedef. Olabilir

Küresel ölçekte, mobil teknoloji ekonomiler aci için önemli bir ekonomik istikrar araci olmayi vaat ediyor. Cep telefonlari bilgisayarlar daha erisilebilir ve küresel aktif mobil cihazlarin sayisi her yil artiyor. Ikimiz de gelismis ve gelismekte olan ülkelerde, hemen hemen her kisi bir mobil cihaz erisimi olan bir sürede neredeyse bulunmaktadir.

Bu nedenle, mobil medya pazarlama ve erken bu essiz firsati kapitalize bu küçük isletmeler için büyük bir potansiyel mevcuttur. Küçük isletme basari hikayelerinden biri olacak mi?