motorola telefonlari vs LG telefonlari – uygun fiyatla en son özellikleri olsun

Markalar çok yakinda Motorola XOOM ve LG Optimus Pad olan ilk tablet PC’ler baslatmak için gidiyoruz. Bu araçlar birçok açidan birbirinden çok farkli ve Birlesik Krallik’in büyük ag saglayicilari bazilari tarafindan saglanacaktir çesitli firsatlar ile piyasaya sürüldü olacak. Orada ucuz fiyatla bu markalarin araçlari verir piyasada çesitli cep telefonu firsatlar ve ayni zamanda da yarar deger verir.

Motorola Telefonlar akilli son zamanlarda Motorola Bionic, Droid 2 küresel, FLIPSIDE ve digerleri gibi piyasada çesitli akilli telefonlar baslatti ve çok yakinda birçok akilli telefonlar baslatmak için gidiyor. Ancak, marka bu yilin en büyük lansmani Motorola XOOM lansmani olacak. Gadget yakinda açilacak, bu gadget 800 x 1280 piksel çözünürlüge sahip 10.1 inç TFT kapasitif dokunmatik ekran sahip olacak ve Android v3.0 (Honeycomb) isletim sistemi üzerinde çalisan olacak markanin ilk tablet PC, ve güçlü vardir sizin çalisma hizini iki katina 1GHz NVIDIA Tegra 2 AP20H Dual Core islemci.

Gadget otofokus ve kaliteli fotograflar sunuyor ve ayni zamanda HD kalitesinde video saglar ve ayni zamanda görüntülü görüsme yapmak saglayan bir 2MP ön kamera bulunuyor çift LED flasli 5MP kamera gibi birçok özellige sahiptir. Gadget kullanici bütün veri depolamak için yeterli alana sahip, bu yüzden 16GB 32GB ve 64GB olmak üzere üç bellek çesit olarak açilacak. Gadget yakinda Öte yandan LG ayni zamanda Tablet PC, LG Optimus Pad baslatmaya hazir oldugunu çesitli yararli deals.On ile piyasaya sürüldü olacak. Diger markalar çok yakinda baslatilmasi olacaktir diger Tablet PC’ler ile karsilastirildiginda bu gadget çok özeldir. Gadget en iyi özelligi 768 x 1280 piksel çözünürlüge sahip ve 8.9 inç 3D LCD kapasitif dokunmatik ekran.

LG Cep Telefonlari otomatik odaklama ve mükemmel fotograflar ve 3D video veren LED flasli Çift 5 MP kamera var. Bu aygiti disinda gadget bellek alani gibi çok daha fazla özellik tüm veri ve dosyalari saklamak için bol bol yer veren çok büyük vardir. Gadget Android v3.0 (Honeycomb) isletim sistemi üzerinde çalisiyor olacak ve aracin çekirdek Motorola XOOM benzer güçlü bir 1GHz NVIDIA Tegra 2 AP20H Dual Core islemci. Marka launched.There ücretsiz hediye ve araçlar ile tesvik veren piyasada çesitli firsatlar bulunmaktadir yakin zamanda sahip çok birçok akilli telefonlar vardir.