nokia 6500 mükemmel bir kayar kapakli cep telefonu slayt

Nokia, dogru kullanicilarin büyük çogunlugu çekti cep telefonu pazarinda önde gelen markalarindan biridir. Islevselligini kullanimi kolay ve güncellestirilen özellikler büyük bir kalabalik ortaya çikar. Nokia telefonlar gelismis özellikleri ve çarpici görünüyor mükemmel bir bilesimidir. Iyi bir sey bu büyük marka her zaman senaryo degisen özellikleri güncellemek için devam olmasidir. , Multimedya modelleri piyasada ün bir sürü olusturduk. Bu multimedya modellerinden biri Nokia 6500 slayt. Modeli çekici görünüyor ve sasirtici özellikleri olusur. Isim kendisi anlasilacagi gibi widget güzel bir slayt ile birlikte geliyor. Bu 125 gram ve 96.5 x 46.5 x 16.4 mm sik boyutlari agirligi vardir. Bunu siyah ve çelik renk seçenek var. Gerçekten kendi slayt kapattiginizda daha çarpici görünüyor.

Özellikler görünüyor göre, kullanicilarin çogunlugu tarafindan öncelikli olarak kabul edilir bir gadget özellikleri vardir. 6500 slide kisi tarafindan gereken hemen hemen her seye sahiptir. Internet, 3G, mesajlasma, eglence ve gerekli olmasi gerekiyordu her seyi yakisikli mevcuttur. Internet insanlarin çogu için bu gün temel gereksinimleri biri haline gelmistir. Bu bir GPRS özellikli cep telefonu ve World Wide Web için tam erisim saglar. HTML ve WAP gibi dilleri ile gelismis tarayici islevi Internet erisebilirsiniz. Ayrica, gadget için telefon baglayarak PC’nizde cep telefonu genis bant üzerinden Internet’e erisebilirsiniz.

Eglence herkes için gereklidir. Simdi, araçlar üzerinde için en iyi eglence bosuna. Nokia 6500 slide, ses çalar ve RDS destekli FM radyo gibi tüm ünlü eglence özelliklere sahiptir. Onun müzik çalar MP3 ve AAC formatlarini destekler. Ayrica, indirme veya kayit biri tarafindan videolari izleyebilirsiniz. Bunu 3.2 mega piksel kamera ile kendi videolarinizi ve yasam unutulmaz anlari hareketsiz görüntü kaydedebilirsiniz. Yakisikli saklanan Grafik seçenegi kendi TV ile televizyon ekraninda görülebilir. Bu High Roller Casino, Golf Tour, Rally 3D ve Snake 3 * olarak önceden yüklenmis oyunlari ile de oyun ile sevinin. Bu oyunlari memnun degilseniz, hayatta daha eglenceli eklemek için daha indirebilirsiniz.

Bu kesinlikle hiçbir mesajlasma servisi olan bir cep telefonu bulmak neredeyse imkansiz. Nokia 6500 Slide da üzerinden metin ve multimedya mesajlari, e-posta ve anlik gönderebilirsiniz. Bunu multimedya mesajlasma ve e-posta seçenekleri arasinda diger araçlar için grafik gönderebilirsiniz. Ayrica onun Bluetooth özelligi ile tamamen ‘ücretsiz’ video ve müzik dosyalari aktarabilirsiniz. Ayni islem USB baglanti noktasi üzerinden veri kablosu ile iki cihazlarin baglanarak, yapilabilir. Ayni sekilde, aktarma islemleri de cep telefonu ve ayni zamanda bilgisayar arasinda gerçeklestirilebilir. Sonuç olarak, Nokia 6500 slide kullanicilari çekmek için yeterlidir her çarpici özelliklere sahiptir. Eger yeni cep telefonlari satin almak için düsünüyorsun kesinlikle, bu sizin için yanlis bir seçim olmayacaktir.