nokia n yakisikli sevenler için serisi-kazançli bir seçim

N serisinin en popüler cihazlardan biri olan Nokia N96. Bu 2592 x 1944 piksel ve Carl Zeiss Optics, otomatik odaklama, Otomatik pozlama Flas, vb Bu cep telefonu gibi diger bazi dikkat çekici özellikleri yüksek çözünürlüklü veren bir 5 mega piksel kamera ile donatilmis, ayni zamanda ikinci bir VGA kamera bulunuyor bu bireylerin görüntülü görüsme yapmanizi saglar.

Nokia N serisi bu widget MP3, AAC, eAAC +, WMA formatlarini destekleyen gelismis bir dijital müzik çalar ile birlikte gelir. Cihazin FM radyo kullanicilar en sevdikleri parçalari ve en son haberleri dinlemeye imkan tanir. Bu cep telefonunun pili 230 dakika ve 230 saate kadar bekleme süresi kadar bir konusma süresi saglar. Nokia N96 ile 8 GB bellek kapasitesi ve kullanicilarin önemli veri ve resimleri tasarruf çok keyfini ile mükemmel bir seçimdir.

Nokia N 95 otomatik odaklama, flas Carl Zeiss gibi özellikleri ile birlikte 5 mega piksel kameraya sahip çok sik bir alet. Bu yakisikli izin Döviz videodisc, sarki, resim, zil sesleri ve diger önemli dosyalari için kullanicilar. Bluetooth ve USB teknolojisi ile birlikte geliyor Yüksek hiz HTML tarayici yüksek kolaylikla internet erisim için kullanilabilir. Onun FM radyo insa ile, kullanicilar en sevdikleri radyo istasyonlarini dinlemek bir. Bu gelismis bir müzik çalar ile donatilmistir ve kullanicilarin en son haberleri ve sarki keyfini çikarabilirsiniz. Bu gadget müzik çalar MP3, WMA ve AAC gibi neredeyse tüm müzik formatlarinda çalabilen. Bu 160 MB dahili hafiza ve 8 GB harici bellek vardir. Mümkün kullanicilarin kolayca diger cihazlara veri aktarmak için yapmak gibi çok, EDGE gibi WLAN HSDPA diger önemli özellikleri var.

Nokia 97, ayni zamanda kolay ve hizli veri girisi saglayan QWERTY klavye ile sik bir telefon. Bu widget 150 gram yaklasik agirligi 117,2 x 55,3 x 15,9 mm boyutlara sahip. Bu widget micro SD bellek karti yuvasi ile, 16 GB kart yardimi ile genisletilebilir yerlesik bellek 32 GB vardir. Yakisikli 640 X 360 piksel çözünürlük sunuyor 3,5 inç ekrana sahip. Onun kamera 5 mega piksel çözünürlük sunuyor ve ayni zamanda Carl Ziess ve güzel fotograflar vermek için çift LED flas ile donatilmis oldugu için bu sasirtici gadget büyük fotograf makinesi özellikleri iftihar edebilirsiniz.

Son olarak, Nokia N serisi cihazlar bu gün moda ve yenilikçi cihazlar için dikkat üzerinde olan bireyler için son derece kârli seçenek oldugu söylenebilir. Nokia telefonlar en çarpici yarari, çesitli perakendeciler ve çevrimiçi magazalardan çok yararli teklifler ve firsatlar ile availed olmasidir.