nokia n8 yenilikçi kamerali özellikler sunar

Yeni Nokia N8 kendi görüntüleme yetenekleri yerlestirilen bu kadar vurgu ile dünya çapinda piyasaya sürülmüstür ilk Symbian ^ 3 Smartphone. Bu 12 megapiksel sensör, Carl Zeiss optik ve gerçekten sasirtici fotograf çekmek için yardimci hepsi bir Xenon flas ile birlikte gelir. Yani sira birinci sinif kamera gibi, neden baska bir çekici akilli telefon Nokia N8 mi?

donanim
Nokia N8 tutmak için harika. Bu, anodize alüminyumdan yapilmis ve AOS dizi canli renkler geliyor. Ayrica kamera lensi çevreleyen krom vurgular, kamera tusu ve ses kontrolleri hos bir dokunus. Dügmeler saglam hissediyorum ve iyi yapilmis. Beklenebilir için donanim tasarimi sadece insa kalitesi mükemmel seviyede birinci sinif. Bu goril camdan yapilmis gibi ekran, hasar ve çizilmeye karsi dayaniklidir.

Bu, AOS ince telefon dünyanin olmayabilir, ama cebine rahatça kayacak. Büyüklügü 113.5 x 59 x 12.9 mm ve sasirtici cep dostu 135g de agirliginda.

kamera
Nokia N8, bir fotografçi, AOS rüya telefonu. Bu harika görüntüler üretir ve, çekilen görüntüleri paylasmak için hizli AOS. Nokia N serisi kameralar her zaman önde rakiplerin olmustur, ancak Nokia N8 sadece parlar. Bu bir Carl Zeiss lens ve Xenon flas ile inanilmaz bir detay için bir cep telefonu içine koymak için simdiye kadar en büyük sensör dolu geliyor. Bu gerçekten dogal görünümlü fotograflar üretmek saglayan bir görüntüleme yazilim paketi ile birlikte geliyor.

yazilim
Bu Symbian ^ 3 isletim sistemi (son zamanlarda Nokia yani C7, E7 ve C6, ai 01 tarafindan üretilen tüm yeni cihazlarda isletim sistemidir isletim sistemi üzerinde çalisir. Eger Symbian vardir muhtemelen daha önce bir Nokia telefon kullandiysaniz ^ 1 Bu tür birden fazla ana ekran, müzik kapak akisi, gibi gelismis özellikleri bir çok göreceksiniz görsel çoklu görev ve çoklu dokunmatik tutam-to-zoom. menü yapilari bile saniyede 60 kare daha akici ve UI (kullanici arayüzü) hamle . grafik islemcisi müzik çalar, mesaj, rehber ve konusmalari hizli ve akici bir sekilde gezinmek için listeler saglar.

pil
Nokia N8 sadece Nokia N97 mini gibi bir BL-4D 1200 mAh batarya ile geliyor. Bu microUSB arabirimi veya telefonun altinda bulunan 2mm sarj konnektörü ile sarj edilebilir. Pil ömrü çok iyi, normal kullanim altinda bir gün biraz daha sürer. Bir diger birçok akilli telefon modellerinde benzer kullanim ikindi tarafindan pil tüketimini olacaktir.

özetle.
Gerçekten de, herkes için kamera kalitesi fotografçilar, özellikle isterdim güzel görünümlü cihaz AOS. Eger Symbian telefonlar seviyorum Ayrica eger bugüne kadar en iyi Symbian yazilim sürümü çünkü hiçbir bu telefon keyfine süphe olacaktir. Bu, ele almak ve çalistirmak çok kullanici dostu ve büyük AOS. Rakiplerine göre bu harika özellikleri ile dolu olarak mil önde duruyor.