samsung galaxy s mevcut çok yönlü cep telefonlari arasinda yer aliyor

Satis son 10 milyon mark ulasan, Samsung Galaxy S son zamanlarin en popüler akilli biri oldugu kanitlanmistir. Bu tür HTC Desire ve Nokia N8 gibi modelleri rakip bir spec liste ile, bu kadar popüler olmasinin nedeni görmek kolaydir. Bu 1GHz islemci ve bazi etkileyici donanim yaninda ünlü Android platform sunuyor.

5 megapiksel dijital kamera, büyük bir dokunmatik ekran, dahili depolama kapasitesi yükler ve kapsamli multimedya uyumluluk; Samsung Galaxy S modern bir akilli telefon beklediginiz her seyi sunuyor.

Yakisikli 122.4x 64.2x 9.9 milimetre kadar ölçer. Bu nispeten genis ekran dikkate kompakt yapar, ve bu gerçekten bir cep dostu seçenek yapma en ince telefonlari biridir.

4 inç süper AMOLED kapasitif dokunmatik ekran 16 milyon renge kadar görüntüleme kapasitesine sahip 480x 800 piksel çözünürlük fotograf ve video sayesinde görüntülemek için harika. Tek basina Ekranin spec liste az söylemek etkileyici; Gorilla cam, çoklu dokunmatik giris destegi, yakinlik ve ivme sensörleri ve yenilikçi Swype metin giris sistemi. Ikinci metin giris sürecinin hizlandirilmasi etkileyici bir araçtir. Bu, kullanicilarin parmak ekrana çikmadan ekran QWERTY klavye tuslari arasindaki parmak slayt için izin çalisir. Üretici, bu yöntemi% 30 Metin giris hizlari hizlandirabilir iddia ediyor.

Samsung Galaxy S ancak 16GB modeli de var, temel model sunan 8GB ile, genis dahili depolama kapasitesi sunuyor. Onun 8GB ile temel model dosya ve veri bir miktar saklamak mümkün, ancak her iki model de microSD yuvasina bir dahili ile birlikte gelir. Kullanicilar daha bir sürü depolama, yani 32 GB’a kadar bir bellek karti kullanilabilir oldugu yüklemek edebiliyoruz. Farkli multimedya formatlari bir zenginlik pek çok müzik ve MP3 ve MP4 gibi video formatlari ile, bu yakisikli tarafindan desteklenmektedir.

3G kapsama alanlari, Samsung Galaxy S 7.2 Mbps indirme hizi ile internet erisimi saglamak için bir HSDPA baglantisi kullanir. Eger yerel kablosuz aglar için uygun erisiminiz varsa, Wi-Fi çok daha hizli bir internet tarama deneyimi verecektir. Tabii ki, ayni zamanda bilgisayar ve Bluetooth ve microUSB hem de diger telefonlar sayesinde diger uyumlu cihazlara baglayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S fantastik kaliteli fotograf ve HD video alir çarpici 5 megapiksel kamera ile donatilmistir. Bu fotograf düzenleme söz konusu oldugunda bu kullanicilarin esneklik bir ölçüde verir yerlesik görüntü gelistirme özellikleri bir numarasi vardir. Daha sonra alma görevi bu dokunmatik odaklama ve yüz ve gülümseme tanima gibi özellikleri kolay sayesinde yapilir. GPS dahil ve bu harita seklinde görülebilir fotograflari alinmistir konumu, kayit, islevine geo-tagging izin verir.

Bu Samsung Galaxy S 10 milyon adet satti ve sayma oldugunu hiç sasirtici degil, herkes için yiyecek ve içecek ve sevecegim ki bu telefon hakkinda en az bir özellik bulmak için emin edilir. Içinde harika bir kullanici deneyimi ve etkileyici teknoloji bile en zorlu gadget tutkunu mutlu devam edecektir.