Samsung tarafindan Galaxy Tab etkili teknolojiyi sunar

Tablet cihazlar nispeten yeni ve kesinlikle büyüyen bir pazar teknoloji ve gadget meraklilari arasinda heyecan bir sürü yaratti. Bu Apple iPad gibi ürünlerin sürümü kendi ürünleri ile cevap için birçok rakip sirket neden oldu. En etkileyici biri simdiye kadar Samsung Galaxy Tab olmustur.

Bu zarif ve sik birim islevsellik ve tasinabilirlik mükemmel bir denge sunuyor. 7 inç TFT kapasitif dokunmatik ekran ile, islevsel kalir ve büyük bir kullanici deneyimi saglamak için yeterince büyük, ama sadece 380 gram da sasirtici derecede mobil ve hafiftir.

Ekran 16 milyon renge kadar görüntüleme kapasitesine sahip ve Full HD video oynatabilirsiniz 600x 1024 bir kuyruklu piksel kurulum sahiptir. Bir bonus olarak, büyük ekranda içerigi zevk için TV çikisi baglanti noktasi üzerinden bir HD TV’ye baglayabilirsiniz. Hatta ekrandan koruyan, çoklu dokunmatik giris destegi, yakinlik ve ivme sensörleri, üç eksenli gyro sensörü, TouchWiz kullanici arayüzü ve hatta özel güçlendirilmis bir malzemedir Gorilla Glass yapilir gibi özellikleri ile, seti bir teknolojik açidan gelismis parçasidir günlük asinma ve yipranma.

Satin hangi modele bagli olarak, dahili depolama 16 GB veya 32 GB ya standart olarak yer almaktadir. Bu, kullanicilarin cihaz içindeki tüm dijital müzik koleksiyonu saklamak için potansiyel, ya da istediginiz baska bir dosya verir. Ek olarak, daha fazla depolama gerektiginde nadir durumlarda 32 GB’a kadar bir kart agirlayacak bir microSD kart yuvasi var. Samsung Galaxy Tab dahili medya oynatici tarafindan desteklenen en yaygin müzik ve video dosya biçimleri ile, inanilmaz multimedya uyumluluk sunuyor.

Samsung Galaxy Tab biri degil sunuyoruz, ancak iPad rakibi iken, kameralar insa edilmis iki ana kamera yerlesik bir kamera yakisikli arkasinda bulunan ve 3.15 megapiksel faaliyet göstermektedir yoktur, ve yani sira video yakalayabilir fotograf çekmek. Bir web kamerasi veya görüntülü arama için kullanilabilir ünitenin önünde bulunan ikinci bir 1.3 megapiksel sunan bulunmaktadir.

Internet, her iki 3G kapsama alani (saniyede 7,2 megabayt de HSDPA ile) göz atmak için ve kullanicilar hizli ve güvenilir bir internet tarama deneyimi sunuyor her ikisi de yerel aglar, erisebilir zaman Wi-Fi, kullanilmaktadir. Full Flash 10.1 destegi, kullanicilarin kendi ev bilgisayari kullaniyorlardi gibi, gömülü video ve oyunlarin keyfini araçlari verir, saglanir.

1 GHz islemci ile birlikte Android isletim kazanan kombinasyonu Samsung Galaxy Tab donanim ve yazilim hem de nihai sunuyor demektir. Sadece isletim sistemi indirilebilir uygulamalar için son derece özellestirilebilir ve genisletilebilir sayesinde, ancak islemci süper hizli yükleme süreleri için yapar ve talep uygulamalari kolaylikla çalismasini saglar.

Samsung mükemmel bir tablet cihaz için kendi arayis hiçbir köse azaltti, ve kagit üzerinde, Samsung Galaxy Tab yenmek için zor görünüyor.