sizin i telefon zil sesi bile yüksek sesle yapmak

Eger cep telefon kaybetmek kez kesinlikle bir cep telefonu olan en rahatsiz edici yönlerinden biridir. Birçok nedeni bireyin kolayca telefon atlayabilirsiniz gelip nasil var, ancak, kendi cep ringer kötü ses düzeyi nedeniyle kritik bir çagri atlamak zaman, bu çok rahatsiz edici. Bir apple iphone sahibi ile karsilastirildiginda size, çünkü düsük zil sesi düzeyi birçok telefon görüsmeleri kaçirmis olabilir ki gerçekten siradisi. Bir kisi daha iphone, birçok millet egilimindedir i nedeniyle diger taraftan bir telefon görüsmesi, telefon dogal halka seviyesinden daha düsük oldugunu var bir kere dogru bildirmek yetenegine sahip oldugu tahmin çünkü bir kez yüksek teknoloji olarak bir cep telefonu var telefon görüsmeleri disarida kalmak. Bununla birlikte baska ne i telefonun kötü zil sesi düzeyi ile ilgili ne olabilir?

Oldukça büyük bir elma sirketi iphone var çok erkek ve kadin tam olarak neden zil sesi dolgunluk çok kötü olabilir i telefonun küçük bir ses sistemi nedeniyle oldugunu düsünüyorum. Ölçekli asagi ses sistemleri alt ses seviyesini, dogru, çünkü Ve ayrica mantikli? Bu gerçek i telefonlari ses düzeyini çok azalir neden inanilmaz bir nedeni gibi görünüyor olsa da, bu yatan temel nedeni olmayabilir. Özellikle azalir zil ses seviyesi için anahtar tetik çünkü cep telefonu gerçek ses derece olabilir. Çok sayida tüketicilerin i telefon ile birlikte, sirket zil sesleri böyle bir düsük ses seviyesi zevk bulduk. Bu tamir böylece, sen ayri kendi i telefonda konustugunuz insanlardan yepyeni ringtunes kesfetmek gerekebilir.

Zil çok oldugu için kök neden oldukça bir düsük ses hazirlanmis oldugu gerçektir. Ve böylece, size nüks daha büyük bir orani yapildigi bir zil sesi aramak zorunda olacak daha, bir daha yüksek sesle zil sesi var edebilmek istiyorsaniz. Bu büyük olasilikla zor görünür, ama sadece pc dogru bakarak nüks zil sesi bir artis orani bulabilirsiniz. Bu uygulama Garage Band içine bakmak ve böyle bir alanda benzersiz bir zil sesi aramak mümkün olacak daha, bir MAC kullanici olanlar için. Belki Garage Band ile iyi zil sesi “Hücre Telefon Zil” ses kesim olabilir.

Ancak, mevcut i telefonunuza yepyeni bir zil sesi konumlandirma biraz adina çalisma gerektirir. Eger bir Intel-MAC var millet için olabilir iFunstastic, ve ayni zamanda genellikle uygulama programi çalistirmak isteyeceksiniz daha Windows xp Laptop kullanan gerekir çalismasi gereken daha, olanlar i telefon üzerine bu özel kesim yerlestirmek için iPhoneRingToneMaker hatta iBrickr. Bu programlarin çogu kesinlikle böylece kesinlikle açikça net bir zil sesi için yetenegi veren, kendi dizüstü bilgisayardan kendi apple iphone için zil sesleri katacak.

Zil sesi verimli bir kullanarak anahtari aslinda varsayilan olarak gürültülü elbette bir bulgudur. Bir kisi görmek için basarisiz oldu çünkü bu olusturmak varlik gürültü seviyesi artiracak, böylece herhangi bir nedenle baska bir telefon göz ardi edebilir. Bir apple iphone var zaman, apple iphone sizin dolgunluk onun verdigi ölçüde sizin i telefonunuzdan zevk almak için mücadele edebilir daha, aranan daha az aslinda ise, sonra tekrar, ondan her yönüyle zevk istiyorum.