sms anlayisli gençler için ücretsiz sms-bir nimet

Hindistan’da cep telefonu pazarlama kullanicilarinin artmasi ile her geçen daha büyük gün oluyor. Sonuç olarak, tüm dünyada üreticilerin, maksimum kar kazanç güdüsü ile Hint telekomünikasyon pazarinda döktü. Nokia Sony Ericsson, Samsung, Motorola, LG, ve liste bitmek bilmiyor takip Hint pazarinda öncülük etmistir. Ayni zamanda, bizim cep telefonu için maliyet-etkin hizmet sunan ulusal ve uluslararasi dahil olmak üzere Hindistan’da çesitli hizmet veren kuruluslar, bkz.

Bir Hindistan’da mevcut farkli servis saglayicilar ile STD arama ücretleri, ve daha birçok azaltilmis, bir ya da iki ay, ayni aga ücretsiz konusma süresi için ücretsiz SMS bosuna olabilir. Servis saglayicilari tarafindan saglanan bu konusu faydalar ragmen, tüketicilerin veya kullanicilarin çogunlukla ulasilabilecek telefon faturasi tutmak ve genellikle bütçe asmak agir telefon faturalari ödeme sonunda basarisiz oldugu bulunmustur. Böyle bir durumda, genellikle her zaman olsa da sonuç ayni kalir, ag saglayicisi bir degisiklik arayin.

YouMint gibi Sosyal Ag Siteleri firsat yepyeni bir dünya birlikte getiren gelmek oldugunu. Site her yerde kesinlikle hiçbir gizli maliyet ile, her zaman, tüm ülke genelinde Ücreti SMS göndermek sunuyor.

Site her zaman ve her yerde ülke genelinde kesintisiz iletisim saglar ve sabit Kazanilan para bir çok tasarruf saglar. Ücretsiz SMS hizmeti bu yeni dönemde insanlarin uzak ve neredeyse unutulmus arkadas ve akrabalari ile temasa geçmek bir milyon yeni nedeni verdik. PC üzerinden SMS gönderme daha hizli olacak ve ücretsiz SMS göndermek gibi, size hiçbir maliyeti ve deneyimi heyecanli hale getirir, iliskiniz tam anlamiyla ‘PRICELESS’ yapma olacaktir. Bu site size bagli kalmak için bir firsat vererek effortlessness tamamlar.

Ücretsiz SMS agir cep telefonu faturalari bakarak veya çesitli programlari ile telefon sarj için rupi yüzlerce harcama yorgun insanlar için bir nimet gibidir. Simdi sadece PC’lerde geçis ve insanlar hatirlanir bildirmek ve sizin tarafinizdan harcanan tek kurus ile ücretsiz SMS göndermek için siteye oturum açin. Mobil operatörler SMS sayisi gibi set sinirlari ve geçerliligi ile ücretsiz SMS ve göndermek izin bomba sarj baslamistir. Telefonunuzu sarj ile almak ücretsiz SMS de bu sosyal ag sitesi Eger ülke çapinda ücretsiz SMS göndermek atalim ise içinde olan devletin yerel alanlari ile sinirlidir.

Ücretsiz SMS gönderme en büyüleyici sey ve özellikle insanlar teknoloji meraklisi gençlerin büyük bir çok çekiyor. Bu ücretsiz SMS hizmeti insanlarin uzun süredir kayip ve neredeyse unutulmus akrabalari ile temasa çekinmeyin bir milyon neden verdik.

Hindistan’da SMS sektöründe Hindistan genelinde son derece hizli büyüyor. Gönderme Ücretsiz SMS çevrimiçi gençler arasinda kadar pacing. Yani hareket ve trendi takip veya arkadaslariniza kiskanacak bir egilim üreticisi haline.