turuncu Sony Walkman W595 baslangiçlari – Sony Ericsson W595 tr

Sony Ericsson geç yeni Walkman telefonlar, W-Serisi araligi en yeni çok sayida birakmadan mesgul yeni Sony Ericsson W595, gelismis teknoloji, yeni özellikler ve benzer ancak gelismis ile son derece popüler W580i dogrudan bir yükseltme var tasarim.

Sony W595 Walkman telefon bir önceki W580i çok benzer ama daha kare seklinde ve bu telefon arkadaslarinizla müzik iken paylasimi için en son Walkman müzik yazilimi ve stereo hoparlörler sunuyor.

Unutulmamasi gereken diger özellikler TrackID, Online Müzik Magazasi, 3.15 megapiksel kamera, genis 2,2 inç ekran ve görüntülü arama ile 3G hizmetlerine Mate, Video Blogging, Erisim yürüyün, Shake Control içerir.

Sony Ericsson W595 paylasimi, stereo hoparlörler ve stereo paylasin iki kisi müzik çalar dinleyebilirsiniz böylece girisi ikinci bir stereo kulaklik için izin insa bu sürgülü cep telefonu özellikleri için insa edilmis bir Walkman telefonu.

W595 Walkman çalar, MP3 ve AAC de dahil olmak üzere çok sayida dosya formatini destekleyen ve bir M2 yuvasi ile daha da genisletilebilir dahili bellek 40MB ile kullanicilar en sevdikleri müzik parçalarini saklamak için yerler kisa olmayacaktir.

Shake kontrolü açikken, basin ve Walkman tusunu basili tutun, daha sonra bilek fiske – bir titresim kullanici parça degistirildigini bildirir – Geçerli çalma listesinden yeni bir sarki rastgele otomatik olarak oynanir seçilir.

Kolay kullanimli Walk Mate uygulamasi tüm gün boyunca aktif, yürüdü kaç adim izler ve kaç günlük ortalama saglik hedefe ulasmak için kalan adimlari kalir. Kullanicilar sadece ytheir cebinde kendi telefon yer ve gitmek için hazir.

Dahili FM radyo, video kayit destegi ve görüntülü arama, yüksek hizli tarama ve dosya indirme için Bluetooth v2.0 ve HSDPA baglanti yüz yüze için ikinci bir VGA kamera ile 3.15 megapiksel kamera Sony W595 bir müzik telefonu ve çok daha fazlasi olun .

Sony Ericsson W595 dosya biçimleri bir zenginlik için destek saglar, kullanicilarin sadece dinlemek ve Shake Control uygulamalari ile Sony Ericsson’un sezgisel Walkman çalar tüm müzik yönetmek daha sonra sürükleyip telefona kendi PC’den birakin beraberindeki PC Suite ile ve olabilir.

Sony W595 kullanicilarin substantial1.8 MBit / s (saniyede megabit) veya 3.6 veri hizlari keyfini çikarmanizi saglar yeni HSDPA teknolojisi ile downlink Mbit / s. Kullanicilar müzik, oyun, video klip indirmek ve bir dügmeye dokunarak görüntülü görüsme yapmak ve alabilirsiniz, W595 ayni zamanda en son haberleri ve spor basliklari, yeni film fragmanlari ve yaklasan müzik video gibi 3G hizmetlerine erisim saglar.

Sony Ericsson W595 baslangiçta Turuncu kullanilabilir hale getirilmistir ancak bu yeni Walkman telefon çok yakin gelecekte daha da Ingiltere’de aglarda açiklanacak olan, Ingiltere’de aylik sözlesme tarifeleri ödemek.

Sony W595 Walkman önceki modele iyi düsünülmüs yükseltme, yeni özellikler ve teknoloji, sik islevsel ve eglenceli cep telefonu isteyenler gibi orijinal kullanici tabani lutfen hitap edecek.