Vodafone VF533 bayan bir kadinin gerçek arkadasi

Bir bayan gerçek özü nedir? vardir bu sadece 1994 yilinda Bayan Universe Güzellik sirasinda Sushmita Sen için kurnaz sorusturma olmustur ama bu soruyu bana ve karim arasinda müzakere ve tartisma sürekli konu olmustu oldu. Ben din mücadele isteyen yok ve ben mezhebe bagli olmayan olmayi tercih, ama biz Yaratilis iyi bir kitap geri izleme eger, Tanri erkek maddi vücuttan kadini insa, o tarafindan kötü muamele gereken ayaga elde edildi insan ve hatta basini onu asmak için. Eve gelen insan vücudunun kalbi ve aziz olmak için ruh yakin ve korunacak gögüs kafesi altinda Adams kaburga oldu. Benim koca her insanin basarisinin arkasinda bir kadin ama ben çogu zaman katilmiyorum dilenmek belirtmek için kullanilir. Ben unwaveringly her insanin basarisi Yaninda bir kadin oldugunu düsünün.

Kadinin gerçek özünü erkeklerin dünya var ve onu kontrol degil, ilgili tüm bireylerin tedavisinde tercih için sahip oldugunuz bilis ilgilidir. Manipülasyon gücünü kazanmak, ama kendi kendine kazanç için kullanan degil. Rafine olmak, firma olma ancak her ikisi de ayni zamanda kalp ile. Bagimsiz ve akilli olmak, sik ve sasirtici olmanin açik bir özelligi sahip, bu dogru kadinlik budur.

Belirli bir cihaz tüm bu özellikleri baglamak için olsaydi o zaman Vodafone tarafindan taze cep telefonu olurdu. Yenilikçi VF533 Lady Vodafone bayanlar için üretilen yeni trend. Cep telefonu exquisiteness, yetenek ve özgüven ve muhtemelen teknolojik oyuncaklar için kadin fiziksel ihtiyaci için daha iyi bir cevap transudes çünkü, Lady olarak ele.

VF533 cep telefonu üst seviye telefonlarinda bulunan tasarim kavramlari sahiptir ama uygun bir fiyat etiketi var. Bu sevimli cihaz 2 inç renkli viewscreen ve Bluetooth destekler. Bu harika anlar almak için harika 1280 x 1024 piksel çözünürlüge sahip daha-daha-vasat 1.3 megapiksel fotograf makinesi tasimaktadir. Bir WAP tarayicisi da kurulmustur ve SMS ve MMS mesajlasma isleyebilir. Eger sevdiginiz müzik geri koymak ve dinlemek gerektiginde müzik meraklilari için, Vodafone VF533 Lady telefonu konsolide MP3 çalar ve o anlar için bir FM radyo vardir. Bir 4GB SD hafiza karti için sizin kadar bin bir parça olarak tutabilirsiniz. Tediousness bu cep telefonu maçta bagli ile sürünme olabilir nerede o zamanlarda eglenmek. Sadece moda kadin için degil, ayni zamanda yogun bir femme için moda bu telefon. Özellikler de mevcut gün için katilmak zorunda tüm isleri sekmeleri tutmak için bir organizatör olan, bir telefon kitap takmak istediginizde tüm önemli iletisim ve özel bir Universal Serial Bus (USB) baglanti noktasi saklamak ve cep senkronize etmek için PC veya Apple Macintosh için telefon.

Bu son derece cut-fiyat Vodafone VF533 Lady Cep Telefonu gerçekten bir kraliçe için uygun oldugunu!