yenilikçi özelligi ile Apple iPhone cep telefonu kullanicilari tarafindan takdir

Teknoloji her geçen gün degisiyor ve degisen teknoloji ile, insanlar yeni seyler yasamak istiyorum. Onlar yenilikçi fikirler ile gelen ve yeni görevleri yerine. Yani bu üçüncü nesil, bu cep telefonlari için talep çok sey var. Daha önce, insanlar iletisim sadece araci olarak kullaniyordu, ama bugün, bu çoklu görev aygit haline gelmistir. Sabah zaman, kimse yataga dönen zaman yataginda ayrilirken, bu cep telefonu gadget hayatinda önemli bir rol oynar. Bu tek yönlü insanlar için temel ihtiyaç haline gelir vardir. Son telefonlari iyi bir görünüme sahip gelismis ve yenilikçi özellikleri ile geliyor. Ihtiyaci tutarak yapilan ve akilda, insanlarin istedigi vardir. Bu telefonlar kolay bir sekilde gün için günlük görevleri gerçeklestirmek için bireysel yardimci olur. Ingiltere’de popüler hale geliyor gelismis özellikleri ile birçok yeni cep telefonu vardir. Birkaç marka telefonlar çok sayida baslatti.

Apple, cep telefonu alaninda önde gelen marka biridir. Apple iPhone, gelismis özellikleri ile bu büyük markanin yakisikli biridir. Bu bir genis ekran iPod ve 320 x 480 Piksel 3.5 inç Çoklu Dokunmatik Renkli Ekran ile birlikte gelir. Bu cihaz, genis 61 mm ve derin 11,6 mm 135 gram ve 115 mm boyunda tedbirler aliyor. Bu yakisikli kullanici görüntü ve video çekimi saglayan bir 2 megapiksel çözünürlüklü dijital kameraya sahip. Film ve TV Show Oyuncu onlara sevdikleri film ve TV sovlari izlemek için izin kullanici eglendirmek. , Duraklama, bölüm ileri, geri sarma bölüm ve hacim oynamak için yardimci olan bir video denetleyicisi vardir. Kullanici müzik çalar bireysel müzik keyfini çikarmanizi saglar vb kendi ekran koruyucu, duvar kagidi, degistirebilirsiniz.

Zoom ile Safari web tarayicisi, kullanicinin internet baglantisi ve Internet akilli bir sekilde sörf deneyimi saglar. Onlar Apple iPhone bireysel, SMS (Kisa Mesaj), MMS (Multimedia Messaging) ile diger kisiye Görsel Sesli duygularini paylasmak için yardimci olur resimler, sarki (ses veya video), görüntü ve oyun, vb çesitli türleri indirebilirsiniz , Uzun SMS (Uzun Kisa Mesaj) ve E-posta (POP3 ve IMAP). Bu cihaz Bluetooth üzerinden veri aktarimi yardimci olur, EDGE, Senkronizasyon PC veya MAC ve USB konektörü. Bu bir 3G ag Quad Band teknoloji vardir (GSM 850, GMS 900, GMS 1800 ve GMS 1900) kullanici ulusal veya uluslararasi dolasimda ag baglantilari keyfini hangi araciligiyla.

Apple iPhone sarj edilebilir pil tam sonra kullanici 16 saat konusma süresi (keyfini ücret ise telefon defteri hafizasi büyük sevdiginiz sarki (ses veya video), resimler, oyunlar, resimler, vb saklamak için 4 GB ve 8 GB bellek destegi ses), 5 saat konusma süresi (konusma, video ve tarama) ve ayni zamanda 250 saat saat süre ile ayakta durmak. Ayrica, cep telefonu hava raporu ile ilgili güncellestirme tutmak için kullanicilar kolaylastirir. Bu gadget kullanici kendi ulus farkli ülkelerde veya farkli yerlerde çesitli cografi konumu bulmak için saglar Google Maps seçenekleri vardir.

Bu Apple telefonlari en son ileri teknoloji ile gelmis ve bu üçüncü nesil insanlar için çok faydalidir. Bu Apple marka gelismis özellikleri ve iyi görünümü ile Apple iPhone gibi daha yakisikli baslatacagini ümit edilebilir.