cep telefonu geleneksel karsi ön ödemeli planlari

Kablosuz iletisim is rekabetçi perakende sektörünün baska bir parçasi gibidir. Sürekli genisler ve sürekli iyilestirmeler ve devrimci buluslar için oda yapar. Yükseltmeleri ve gelismis teknolojileri düzenli araliklarla pazara ve en son trendleri ve gelismeleri takip etmek daha zor hale geliyor.

Cep telefonlari bir yasam biçimi haline gelmistir ve çogu insan bugün halindeyken is yapmak, ya da sosyal hayatinizi gelistirmek için bir kablosuz cihaz kullanin. Is stratejisi gelistikçe, kablosuz servis saglayicilarin en son yeniliklerden biri olarak ön ödemeli cep telefonu ile, kullanicilarina daha fazla imkan sunmaktadir.

Teknoloji her ilerlemesi ile, yeni bir oran planlari, hizmet sartlari ve ücretleri gelir. Bu ayni zamanda ön ödemeli cep için bir durumdur. Uzun vadeli bir plan ve bir ön ödemeli plan arasindaki en önemli farkliliklar analiz, biz aylik hücresel veya cep telefonu planlari, bir norm olarak, bir veya iki yillik hizmet sözlesmesi içine kullanici kravat ise, ön ödemeli planlar yapmak, fark belirli bir süre taahhüdü gerektirmez. Eger harcama ne kadar tam olarak bilmek, daha iyi maliyet kontrol edebilirsiniz, ve endiselenecek hiçbir aylik fatura yoktur.

Ön ödemeli cep kötü kredi ile insanlar için idealdir. Tasiyicilar bir kredi onay, hangi anlamina gelir, hiçbir kredi kontrolleri gerek yok! Onlar bir depozito talep yok ve gizli ücret sürpriz yok. Hiçbir sözlesme yoktur diye sonlandirma ceza da vardir.

Birçok kontörlü cep telefonu baslangiç ??kitleri bir telefon numarasi, bir aga erisim ve aramalar için kredi belirli bir miktar ile birlikte teslim edilir. Tüm kredi kadar kullanildiginda, hesap sarj kolaydir ve herhangi bir zamanda, çok farkli sekillerde yapilabilir. Çevrimiçi gidebilir, telefon, banka makine, ya da bir ön ödemeli kart ile ödeme. Yedekler de perakende satis, servis istasyonlari ve magazalar elde edilebilir.

Her büyük icadi ile sakincalari gelir. Bir ödeme-as-you-go telefon için dakika basina ortalama ücret için ne aylik cep planlari faturasi daha yüksek ve uzun bir süre için telefon kullanmiyorsaniz, hesabinizda kullanilmayan para kaybedebilirsiniz. Ayrica kabul edilmez aramalari veya üçüncü taraf fatura aramalari toplayin.

Genel olarak, kontörlü cep telefonlari birçok cep telefonu aramalari yapmak olmayan kisiler için en ucuz seçenek olabilir. Sadece aramalari, ya da acil durumlar için yaninizda bir cep telefonu istiyorsaniz bunun kullanislidir. Kredi tükendi bile yine de sinirli bir süre için aramalari ve acil hizmetler için disari arayabilirsiniz. Eger sik ??arayan iseniz Öte yandan, bu tür internet erisimi gibi ekstra özellikler istiyorum, ve birkaç aile üyeleri, çalisanlar, ya da plani eklemek istediginiz is ortaklari var, büyük olasilikla geleneksel mobil servis plani ile daha iyi olur .

Uzun vadeli bir plan için imzalamadan önce, sözlesme ve minimum toplam maliyeti uzunlugu düsünmek, bir telefon baslangiç ??paketine dahil olup olmadigini ögrenmek ve erken plani ayrilirken ilgili cezalar varsa. Dikkatli ön ödemeli ve normal cep telefonu planlari hem de artilarini ve eksilerini tartmak ve biçimi için en uygun karar.