cep telefonu herkes için cep telefonunuzun uygun hale sunuyor

Samsung Galaxy Ace Samsung Galaxy S çok benzer, fonksiyonlari sadece bile görünümünü ayni görünüyor. Piyasada farkli Android akilli telefonlar arasinda, bu akilli telefon en iyi olarak görünüyor. Bu akilli telefon, 3.5 inç TFT HVGA ekran ile dösenmistir. Bu 320 X 480 ekran çözünürlügü vardir ve 59.9×112.4×11.5 de ölçer. Bu cep telefonu sik görünüyor ve sadece 113 gram agirliginda. Samsung Galaxy Ace Froyo 2.2 sürümü ile birlikte gelir. Diger akilli telefonlari gibi bu da otofokus ve LED flasli 5 megapiksel kamera ile geliyor. Cografi etiketleme ve gülümseme dedektörü kamera çok önemli hale de mevcuttur.

Samsung Galaxy Ace Andreno en 200GPU ve Qualcomm’un MSM7227 yonga seti ile bir 800MHzARM 11 islemci ile silahli. Bu sik bir dokunus deneyimi ile kullanici saglayacaktir. Bu akilli telefon, ayni zamanda RDS ve 3.5mm jack ile stereo FM ev sahipligi yapmaktadir. GPS destegi ve 15 fps hizinda video çekim özelligi bu akilli telefon size sundugu diger multimedya özellikleri bazilaridir. Bu 158 MB dahili hafizaya sahip ve cep telefonu ile ücretsiz bir 2GB genisletilmis microSD hafiza karti ile birlikte geliyor. Ayrica 32GB harici microSD hafiza karti maksimum güç olabilir. Bu akilli telefonun pil A2G ag üzerinde 640 saat ve bir 3G aginda 420 saat süre ile bir stand ile etkileyici.

Su anda piyasada birçok cep telefonu teklifler var. Cep telefonlari insanlar her türlü elinde görülen ve artik neredeyse hiç dikkatini çekmek o kadar yaygindir olabilir. Nokia gibi cep telefonu üreticileri, Samsung, Sony Ericsson, HTC, LG, Motorola, BlackBerry, Apple iPhone ve diger markalar müsteri marka seçmek için sundugu çesitli cep telefonu ile sagladi. Sözlesme cep telefonlari saglanmaktadir Orange, 3 Mobile, T Mobile, O2, Vodafone, Virgin, vb gibi birçok cep telefonu sebekeleri vardir. Bu bir yil veya daha fazla için bir aylik ücret ödemek ve bunun için bir Ingiliz banka hesabi ve iyi bir kredi geçmisi olmasi gerekir gerektirir.

Müsteriler online alisveris ve belirli bir yakisikli aglari tarafindan yapilan firsatlarini ve tekliflerini karsilastirabilirsiniz. Ingiltere’de önde gelen cep telefonu sebekeleri de sasirtici hediyeler ve inanilmaz faydalari ile büyük teklif ile müsterilerine saglanmaktadir. Cep telefonu sigortasi, bedava dakika, bedava mesaj, ücretsiz cep telefonu aksesuarlari, nakit destek, düsük vergi oranlari, anlik nakit geri, oyun veya video ücretsiz indirme, I-Pod üzerindeki müsterileri için kullanilabilir cazip teklifi bazilari çesitli cep telefonu sunuyor.