en iyi, AI apple iphone 4g de teknoloji

Bir cep telefonu satin almak sadece bir cep telefonu seçmek disari daha fazladir, siz, tasarim gibi telefon bulmak zorunda, AOS yararli özellikleri ve servis saglayici memnun.
Apple Inc, tüketici elektronigi, kisisel bilgisayarlar ve bilgisayar yazilimlari konusunda uzmanlasmis çok uluslu bir sirket tüketicilerin yeni bir cep telefonu için alisveris yaparken aradiginiz tüm çok iyi biliyor. Onlar sik bir görünüm, mükemmel ag baglantisi, yüksek çözünürlüklü ekran, otomatik odakli kamera, ve diger birçok büyük özellikleri ile bir telefon istiyorum.

Tüketiciler bugün artik ikinci el teknoloji ile mutluyuz. Apple bu ihtiyaci anlar ve bu nedenle Apple iPhone 4G yaratti. Bu gelismis performans, daha fazla yetenegi, ve yepyeni bir ekran ile güzel bir tasarima sahiptir, çünkü bu model diger Apple iPhone siyriliyor.

Ilk görüntüleri ve Apple iPhone 4G özellik listesi bu yilin baslarinda sirküle edildi, bu büyük bir ilgi gördü. IPhone 3Gs halefi, bu gadget oldukça güzel yaptigi, doldurmak için bazi büyük ayakkabi vardi. Bu dikdörtgen küçük kulaklik ve ev dügmesi olarak tipik Apple tanimlayicilari, birçok ile donatilmis, bu iletisim cihazi kesinlikle denklemi içine gelismis teknoloji getirdi.

Apple, AOS kendi isletim sistemi tarafindan desteklenen, Apple iPhone 4G 32 GB bellek, GPS navigasyon sistemi, iChat için mükemmel bir ön kamera da dahil olmak üzere iki kamera, ve video gibi özellikleri, OLED ekranda, 80GB bir depolama kapasitesine sahiptir kayit ve Geo-tagging. Veri kolay hem kablo tabanli ve kablosuz baglanti yoluyla uyumlu cihazlara aktarilabilir.

Tipik Apple iPhone tasarim özellikleri bazilari hala 4G, AOS dahil edilmistir, ayni zamanda bazi yeni özelliklere sahiptir. Bu cep ön ve arka hem de cam olan, yüzeyleri düz ve paslanmaz çelik sinir, bu cihaz bir açikça ayirt edici bir görünüm vermek. Temiz çizgiler, bu Apple iPhone iPhone düz bir yüzey üzerinde duran artik sendeler, hafif kavisli arka yaptigi ile daha önce modelleri ile, ince yapili. Su anda, siyah veya beyaz mevcuttur.

Özellikleri göre, 4G iPad benzer bir 960 x 640 piksel ekran çözünürlügü vardir. Gerçekte, karari bir iPad, 4G gibi, AOS ekran Apple’in tablet bilgisayar sadece yarisi büyüklügünde aslinda iki katidir. iPad kullanicilari da iPad uygulamalari da Apple iPhone 4G çalisacagini bilmek ilginizi çekebilir.
Bu yeni Apple cep telefonu üyesi özellikleri ile yük biner. Digerleri daha önceki iPhone modelleri güncellemeleri ise bazi Apple iPhone 4G özeldir. Üçüncü taraf uygulamalar simdi izin verilir, ve çoklu görev güveniyor girisimciler simdi kendi is üstünde kalmak için çok daha kolay bulabilirsiniz.

Ana ekran klasörleri simdi dahil edilmistir baska büyük özelligidir. IPhone kullanicilari her zaman iPhone ana ekran çok sayida sayfalari arasinda gezinmek zorunda yorgun büyüyen gibi bu bir nimettir. Bu yeni klasörler esneklik adil bir miktar teklif ve güzel bir sekilde organize edilebilir.

Sonuç olarak: dikkate tüm Apple iPhone 4G, AOS gelismeler alarak, Apple Inc onlar hiç bitmeyen akilli telefon savasinda içinde ne güçlü bir rakip bir kez daha kanitliyor.