i crs vardi, ama simdi benim bögürtlen kablosuz telefondan (cep telefonu kalça bozuklugu) CPHD var

Bu biraz “dil ve yanak” görünüyor, ama hikaye gerçekten dogru ise özür dilerim.

Kendimi bile Verizon ücretsiz cep telefonu aramalari için Verizon tüm, hem de fatura saat çagri öncesi ve sonrasi dahil degildir ayda yaklasik 1.400 dakika, kullanarak yakin gelen bir makul agir bir cep telefonu kullanici düsünün, hangi bir 07:00 19:00 için var. Ben yaklasik 50 almak + bir gün çagirir ve gibi birçok çikarmak.

Bu kelimenin tam anlamiyla yil sonra benim cep telefonu zil sesi aslinda benim stres düzeyini artirmak için neden olur kesfetti. Akillica, ben derhal titresim benim telefon koymak ve birkaç yil için bu sekilde devam etti, ben aramak gibi böylece benim CRS düzeyi veya (Cep Zil Stres) azaltir.

Her gece sonunda 21:00 etrafinda telefon ve güç asagi kapali alacakti. Ancak 9:00 PM saat gece yarisina kadar, ya da bu konuda bana benim telefon yoktu herhangi bir zaman için, ben gelen arama varmis gibi benim kalça titresimle olur. Aslinda ben beni benim telefon olsaydi görmek için denetlemek noktaya. Bir sekilde ben gerçekten ben adinda var CPHD, (Cep Telefonu Hip Bozuklugu) sözlesmeli vardi.

Bu sadece bana oluyor olabilir mi? Ben bu sizin için bir doktora gitmek bir sey oldugunu sanmiyorum. Ben muhtemelen düsündügünüzü eminim. . . No. . . bir psikiyatrist. Belli ki ‘telefon’ sorunlari var.

Ben simdi onlari kullaniyorum asla ölçüde elbette onlarin çok baslangicindan cep telefonlari hevesli bir kullanici, olmustur unutmayin. Bu teknolojinin bir sonucu olarak yeni bir tibbi sorunlari görmek üzeresiniz? Ben konusabilir bir hücresel saglik kurulu oldugunu sanmiyorum. Ben cep telefonu beyin kanseri olsaydi – pek çok makale, popüler konu, belki de bir durum olurdu.

Ben cep telefonu kullanmaya devam etmek zorunda, benim seçimler ne kadar. Ben de CPHD için CRS veya yenik katlanmak olmasi gerekir. Teknik olarak, herkes sadece kendi cep telefonlarini kullanarak dogru hareket ve arkasinda ‘duvar ve tasinabilir ev telefonlarina sabit’ eski birakiyor gibi, uzun vadede burada bir sinif davasiyla bira olmalidir.

Yani, bir tek ben miyim? Bu sorunun yasandigi cep telefonu kullanicilarinin yüz milyonlarca baska kimse var mi? Diger sorunlar orada ne bu sadece cep telefonu kullanicilari tarafindan fark bekliyor?

Benim web sitesinde bir anket koyarak yasiyorum ve insanlarin baska kimse bu sorunlari ya da baska sorunlar yasaniyor görmek için hizli bir anket almaya davet ediyorum. Ben olsun geri anket alir herkese ve bunlari sonuçlari hakkinda bildirecegiz olacaktir. Yani, ankete katilin ve beni ya tamamen deli kanitlamak veya. . . belki bu bazi madde yoktur.