karsi zor Samsung G800 bir cep telefonu

Samsung mobil cihazlar nedeniyle mükemmel isleyisi ve muhtesem özellikleri yüksek talep her zaman vardir. Kendi özel özellikleri ve sik tasarimlari ile bu son derece sasirtici multimedya araçlari cep telefonu kullanicilari arasinda kendi özel bir konuma sahip. Samsung tam olarak son teknoloji ile siz degerli müsterilerimize memnun ve kolayca günümüze ihtiyaci karsilayabilir birçok sasirtici mobil cihazlar, yaratti.

Samsung, dünyanin en ünlü mobil üretim sirketi tarafindan icat büyüleyici mobil cihazlar çok sayida bulunmaktadir. Çok sayida ilginç cep telefonu Out Samsung G800 muhtesem özellikleri çok dolu essiz bir mobil cihazdir. Göz kamastirici özellikleri bol Bu güzel olusturulan mobil cihaz Motorola, Nokia gibi güçlü rakipleri, Sony Ericsson gibi bir siki bir rekabet vermis mobil dünyanin en iyi araçlar biridir

Samsung G800 sadece 134 gram hafif agirlikli telefon ve kolayca cebine kayma ve tasirken çok rahat hissediyorum zarif gövdesi ile birlikte geliyor. Bu harika mobil gadget 101 x 51.1 x 18.8 mm boyutlara sahip. Bu 256K renk görüntüler zaman çok çekici görünüyor 2.4 inç bir derece çekici TFT ekran ile yetenekli oldugunu. Genis TFT ekran fantastik çalisma deneyimi saglar ve kullanicilar arasinda bu yakisikli daha benzersiz yapmak.

Orada bu muhtesem gadget mevcut çok sayida görkemli özellikleri ama en çok dikkat çeken bir onun üstün kalitede fotograf makinesi. Bu nihai cihazlarin güçlü 5 mega piksel kamera kullanir herhangi sorunsuz fotograf keyfini çikarmanizi saglar. Bu dünya çapinda bir kamera net görüntüler sunuyor ve otomatik odaklama gibi son görüntüleri artirilmasi tesisleri, video yakalama tesis, Xenon flas ve 3x optik zoom ile birlikte gelir. Bu görüntü gelistirme imkanlari ile kullanicilar kendi kisisel bilgisayara indirmek ve sevdikleri olanlar yazici çiktisi alabilir son derece parlak kaliteli görüntüler, alabilirsiniz.

Samsung G 800 de böyle sinif 10 GPRS, sinif 10 EDGE, USB v2.0 ve Bluetooth v2.0 gibi çok önceden veri paylasim özellikleri ile dösenmistir. Bu son özellikleri sayesinde, kolayca resim, istenen duvar kagitlari, sarki, arkadaslarinizla video vb gibi veri alisverisi yapabilirsiniz.

Titan gri renkte Bu çekici mobil widget, kullanicilar arasinda bu harika yakisikli daha çekici yapmak, Java MIDP 2.0, Yüz Algilama tesis, Bluetooth baski ve Sesli notlar, gibi diger kullanisli özellikleri sürü yetenekli oldugunu. Ayrica Power Point, Excel, Word ve bu büyüleyici mobil cihaz mevcut belge görüntüleyici özelligi sayesinde PDF çesitli belge dosyalari görüntüleyebilirsiniz.

Bu harika cihazin dahili bellek kullanicilarin sarki seklinde verilerin büyük miktarda stok saglar 160 MB, olan, kisiler, resimler, videolar vb Kullanicilar bir microSD kart ile kullanim için bu bellek artirabilir. Eger sevinçle yedek dakika bazi geçirmek istiyorsaniz, o zaman mükemmel kalitede en sevdiginiz sarkilari dinlemek MP3/AAC/AAC + / eAAC RDS ile FM radyo araciligiyla farkli radyo kanallari içine + / WMA çalar ve ayar. Heyecanli müzikal hissi her zaman oyalamak ve tamamen sizi serinletecek muhtesem bir müzikal hissi verecektir.

Size harika hizmet sunan bir zengin özelliklere sahip cep gadget satin planliyorsaniz Samsung G800, sizin için alarak deger. Samsung Bu büyük bulus en son teknikleri ile yerlestirilmistir ve muhtesem özellikleri ile müsterilerine üzerinde sonsuz bir etki yaratti. Samsung bu fantastik cep telefonu ile cazip ve son derece kullanisli özellikleri ile tam müsterilerine tatmin etmek içindir.