mobil e-posta ile çok yönlü oluyor

Mobil e-posta çok yönlü bir araç haline gelmistir. Bugün hiçbiri mobil e-posta yararlari inkar edemez. Dönem “Mobil e-posta” cep telefonu kullanimi tanimlamak için kullanilir
normal, sabit isyeri gelen e-postalari uzak erisim için. Günümüz Mobil teknolojisi mobil çalisan saglar: (a) olusturmak, (b) erisim, (c) süreci ve tek bir yere kisitli olmadan (e) iletisim bilgileri. Bir kurulusun sabit bilgi sistemi ulasamayacagi genisleterek, mobil e-posta daha önce çikarilan organizasyon personeli ile etkilesim saglar.

Cep telefonu e-posta erisme kendi sabit bilgi sistemi entegre tercih kuruluslara pek çok baska ulasilamaz faydalar saglar son derece, çok yönlü yetenekli ve heyecan verici bir teknolojidir.

Bu bilgi, bilgi kalitesinde iyilestirmeler yapiminda yardimci olur
erisilebilirlik, operasyonel verimlilik ve yönetim etkinligi.
Güçlü mobil çözümler büyük ölçüde kullanicilarin cep telefonu üzerinde herhangi bir yazilim yüklemek ya da yasam süresi için herhangi bir abonelik ücreti ödemeye gerek kalmadan kendi cep telefonlari üzerinde kurumsal hem de kisisel e-posta erisimi için izin telekomünikasyon gelistirmistir.

Eger hareket iken iletisim saglamak pek çok mobil e-posta çözümleri bugün vardir. Gmail, e-posta @ mobil gibi bu teklif ücretsiz hizmetler çogu, vb bize mobil e-posta ile mobil oluyor göreli yararlari ele alalim

Mobil e-posta bilgileri erisilebilirlik iyilestirmeler saglar.
Ve merkezi, sabit bilgi sistemi için, her ikisinin de bilgi yönelik akisi, daha etkili ve daha hizli yapilir. Yönetimi, tedarikçileri ve müsterileri ile bagli kalmak yetenegi bu isi tamamlamak için gereken bilgileri almak için çalisanlari saglar.

Mobil e-posta onlarin sabit bilgi sistemlerine teknoloji entegre kuruluslarin operasyonel verimliligi iyilestirmeler saglar. Cep telefonu mobil çalisan her zaman oldugu gibi yerine bilgisayara seyahat için gerekli olan çalisanin,, bu, zaman tasarrufu israfini azaltmak ve dogruluk gelistirerek isgücü verimliligini düzeyini artirabilir.

Mobil e-posta ile yönetim etkinligini artirabilir
iyilestirilmesi bilgi kalitesi, bilgi akisi ve mobil is gücü kontrol yetenegi. Bu mobil çalisan ve mobil çalisan iletisim kuracagi sabit bilgi sistemi kullanicilari için mevcut en güncel ve dogru bilgi saglar. Bu avantajlar geçici sistemleri ve karar destek ve yönetim bilgi sistemleri için bir yönetim tarafindan olusturulan, bilgi sisteminin her alanda görülebilir.

Evet, mobil e-posta çok yönlü bir araçtir. Bu bir örgütsel bilgi sisteminin uzatir ve baska türlü erisim olmazdi çalisani ile etkilesim saglar. Mobil e-posta ve çok yönlülük yeni mobil cihazlar ve bu cihazlarin genisletilmis kullanim sonuca varir bir tahmin yayilmasi gibi önümüzdeki birkaç yil içinde genislemeye devam edecektir.