mobil kisisellestirilmis e-posta özeti

Amika Mobile ürünleri onlar, herhangi bir içerik almak analiz ve orijinal e-posta veya web sayfasinda yer alan temel bilgileri ya da anlam vermek anahtar kelimeler için saptama o benzersizdir. Ürünler kaldiraç yapay zeka algoritmalari analiz ve e-posta ve web tabanli bilgilerden belirgin anlami soyut. Yapay zeka Bu etkin kullanimi mobil cihaziniza bir kisisellestirilmis e-posta özetini saglar. Bu bilgi sel ile basa çikmak için dogru bir yaklasim degildir bugünün cep telefonu mikro ekranlar üzerine tüm e-posta ve web-tabanli bilgi “itme” inaniyoruz yük ve asiri kullanicilar. Böylece ilk siralarda bir e-posta veya web sayfasi üzerinde bir mikro ekran teslim edilecek önemli içerik ayiklanmasi önce ne kadar önemli oldugunu bir E-to-SMS çözümü vermistir dünyada baska hiçbir sirket olarak kendimiz için bir pazar nis kurduk cep telefonu ya da Blackberry. Bu nedenle, biz unburden kullanicilari ve sadece önemli bir mesaj ile bunlari saglamak önemli e-posta uyarilari almak için izin. Bu teknoloji, cihaz, mesajlasma platformu ya da tasiyici bagimsizdir.

Mobil cihazlar için kisisellestirilmis e-posta özetleri asagida kablosuz e-posta olaylari mitler ile ilgili tartisma olarak felsefe tasi olusturmaktadir:

Mit # 1 – Cep Telefonu ya da PDA halinde Gelen Kutusu sayfalar – Bu korkunç bir fikir! Nasil muhtemelen 2 inç x 2 inç mikro ekran masaüstü olsun mesajlari yüzlerce sigabilir. Neden seni takip için tüm bu istenmeyen istersiniz? Sadece mobil sirasinda Önemli e-posta takip olmasi daha iyidir. Bu akilli mobil mesajlasma.

Mit # 2 – Muhtemelen tam ileti almadan e-posta kilit noktalari almak bekleyemezsiniz! Bu iyi bir efsanedir. Tipik e-postalar 2-3 paragraflari olan veya 200’e 150 kelime uzunlugunda. AI (Yapay Zeka) teknolojisini kullanarak genellikle 15 ila 20 kelime vardir bir e-posta kilit noktalari çekin mümkündür. Bu 15 kelime genellikle mesaj hakkinda ne söyleyebilirim.

Mit # 3 – Sen e-posta en önemli noktalardan dahil olmak üzere kablosuz içerik güvenli olamaz. Bu kesinlikle dogru degildir. Birçok sirket sifreleme cihaza tüm yol saglar. Servis saglayicilar, daha da ileri gitmek ve kayip ya da bir taksi geride ise mobil cihazlarin içerigini sildi izin!

Mit # 4 – Cep telefonlari kablosuz mesajlasma için etkili cihazlar degildir. Bu baska büyük mittir. Sürekli onlardan kisi kisa mesaj ile 2.5 Milyar cep telefonlari artik vardir. Cep telefonlari büyük iletisim cihazlari ve Blackberry veya diger pahali PDA için düsük maliyetli bir alternatif e-posta saglayan kullanicilarin kilit noktalari almak için çok uygundur. SMS metin mesajlasma için e-posta en çok cep telefonu kullanicilari için çok güvenilir bir alternatiftir.

Mit # 5 – Sadece seçin servis saglayicilardan kablosuz e-posta en önemli puan alabilirsiniz. Bu da dogru degildir. Olanlar da dahil olmak üzere servis saglayicilarin bir dizi dünyanin her yerinden gelen herhangi bir kullanici önemli e-posta uyarilari PDA ya da masaüstü herhangi bir cep telefonu, onlari takip için izin verir.