nokia n8 çok normal dijital fotograf makinelerine rakip spec listesi vardir

Nokia N8 su anda piyasada Funkiest akilli telefonlar biridir. Bu Symbian isletim sistemi üzerine insa edilmis ve yüksek kaliteli fotograf makinesi olmasi ile taninir. Gerçek bir telefon hem de müzik çalar ve kamera gibi çalisir, böylece hoparlörler güçlü ve alimi açik. Diger akilli telefonlara göre biraz hantal, ekstra agirlik kalite deger ve aldiginiz sahiptir.

Telefonun kendisi elinize mükemmel bir uyum ve dayaniklilik ve kullanim kolayligi için tasarlanmistir. Dava alüminyumdan yapilmis, parlak renklerin çesitli gelir ve avuç yumusak hissediyor. Eger telefonlarinda sabit iseniz, 3.5 inç ekran süper güçlü ve çizilmeye karsi dayanikli goril cam yapilmis oldugunu duymak memnuniyet duyariz. Her zaman ekrani görebilirsiniz Sadece güçlü, bu günes parlama kendi yasitlari daha iyi direnir. , Internet tarama oyun oynarken ya da sadece bir telefon numarasi arama, manifatura, bir ekran QWERTY klavye de var. Bu klavye kurmak digerlerine göre biraz farklidir ve ilk basta seni atmak olabilir, ama üzerinde almak çok kolay.

Inanilmaz bir kamera ile bir telefon ariyorsaniz, Nokia N8 tam olarak neye ihtiyaciniz oldugunu. Bu bir 12 megapiksel sensör, yüksek teknoloji optik ve akilli bir Xenon flas bulunuyor. Ekran çözünürlügü baska bir kamerali cep telefonlari, fotograflarin kalitesi kadar keskin olmasa da bir kez bunlari bilgisayariniza yükleyebilir veya bir web sitesi mükemmel. Yüksek kaliteli fotograflar hakkinda en iyi seylerden biri onlari kirpmak varsa, onlarin kalitesini korumak olmasidir. Bu telefon almak fotograflari ile, istediginiz tüm kesebilirsiniz ve fotograflarinizi piksellestirilebilir olmayacaktir. N8 Flash da düsük aydinlatma kosullarinda akilli oldugu için mükemmel fotograflar yapmaniza yardimci olur. Ya, gece çekimlerinde parlama endise etmeyin – bu telefonun flas sadece karanlik fotograflari büyük çikmak için sonra emin olmak için yükseltildi.

Nokia N8 de yaraticiliginizi gösterecek özellikler bir sürü vardir. Siz de, manzara ve insanlarin büyük gruplar için mükemmel bir Panorama uygulamasi indirebilirsiniz. Ayrica, bir kez upload ve web siteleri ve arkadaslarinizla paylasmak için süper kolay, fotograf çekmek. Detay, fotograf boyutu, kullanim kolayligi ve özellikleri Nokia N8 her fotografçinin rüya telefon yapar.

N8 de müzik çalar ve ses ve video yakalar. Video kamera 25fps de film ve önünüzde ve ötesinde iki ayak mükemmel odak görünecektir sey çok özel bir teknoloji kullanir. Herhangi bir video kamera oldugu gibi sadece, çok hizli kaydirmak istemiyorsaniz veya bulaniklik ama hareket eden nesneleri ve düsük aydinlatma kosullarinda bir zorluk olmadan odak noktasi haline gelecek alirsiniz. Dijital zoom tam olarak düzenli filme de sahip olarak yakinlastirilmis de netlik ve fotograf kalitesi ayni düzeyde, çok, harika çalisiyor.

Sonuç olarak, Nokia 8 iyi isini yapar sanat akilli telefon bir yüksek teknoloji, devlettir. Bu mükemmel fotograf ve video kalitesi o kalabaligin içinde kilan. Iyi bir sirket gibi, Symbian onun oyun üstünde kalir emin olun, küçük düzeltmeler serbest birakmak için devam ediyor. Eger sik yeni bir tüm internet için telefon, eglence, müzik, video ve fotograf ihtiyaçlari için aradiginiz, Nokia N8 hiçbir tatmin süphe olacaktir.