sigortasi ile yeni 3g-s iphone korumak için üç yol vardir

Simdi Apple en son iPhone modeli gurur sahibi olan, en son güncellestirmeyi tam video yakalama ve çok daha hizli çalisma hizlari sahiptir, önceki modellere bu ekstra ve gelismis islevsellik yoktu.
| Eger iPhone ailesinin en yeni sürümü satin mi? , Büyük oranda gelistirilmis çalisma hizi ve fantastik yeni video kamera ile |. Eger iPhone ailesine yeni sürümü satin almaya karar mi. Onun daha hizli çalisma hizi ve fantastik yeni video yakalama islevleri ile, 3GS baska bir sey | En son iPhone modeli simdi baslatilmistir;. IPhone 3G s onun daha hizli çalisma hizi ve fantastik yeni video yakalama fonksiyonlari ile, 3GS gerçekten baska bir sey cep telefonu pazarinda. [/ dönüs]
, Fiyat süphesiz kadar gidecek herhangi bir elektrikli aletlerin en son sürümlerini veya modelleri ile gibi iPhone 3GS tarafindan alinan yükseltmeleri kayda deger bir nokta, fiyat, iPhone ailesine son sürümü bu egilimin bir degisiklik sunuyor, 3GS modeli selefinden çok daha yüksek bir fiyat etiketi ile. Bu yüzden bastan iPhone sag 3G-S Yeni korumak için 3G dikkate deger iphone örtü.
Artan fiyat bir soru ile yeni sözlesme sahibi birakir ve usng uzman iphone sigorta poliçesi ile kayip, hirsizlik ve kaza sonucu hasar, gibi ortak olusumlari kendi yeni 3GS iPhone korumak gerekir hava su, aksi takdirde koruma ev sigortasi dahil edilebilir degistirme maliyeti 400 lira en iyi parçasi olacak gibi.
Karar çok daha zor kilan, henüz, bir kisi için daha iyi iPhone sigortasi bazi seçenekler yapabilir Öte yandan, baska bir kisi için, bu en iyi seçenek olamazdi çok degisken olmasidir. Simdi farkli durumlarda farkli insanlar için, yeni 3GS için farkli sigorta bir göz atalim.
Ilk seçenek biz ev sigortasi programa iPhone de dahil olmak üzere bakmak gerekir. Bu bariz bir ilk seçimdir ve de birçok kisi bu bir kumar almak egilimi olarak aslinda içinde, ilk etapta özellikle genç insanlar ev sigortasi varsa, gerçekten, birçok iPhone sahipleri için iyi bir seçenek olabilir, biraktiklarini kiraladi. Eger içerik sigorta ile iPhone sigorta olsun önce açikliga kavusturmak için bir nokta, ikinci olarak, bir iddia durumunda asiri ücret ve sigortasi üç veya dört yüz için bir iddia, olacak fiyat roket gelecek yil, sanki Eger muhtemelen hiçbir iddia ikramiye silip.
Ikinci olarak, ilk olarak iPhone sözlesme almak ne zaman sunulacak 3G S iPhone Kapak oldugunu. Bu telefon satis personeli var satis kotasi karsilamak için kendi sirketleri sigorta itmeye çalisiyor gibi dikkatli, gerekli olan bir alandir. Bu hemen hemen her zaman, bulacaksiniz bu en pahali kapak olacak ve kaybi ve su hasari gibi, gerçekten gerekli ne için kapsamiyor olabilir. Bu noktada oturarak ve onlari okumak yerine, bunun için satis temsilcileri kelime alarak, sigorta sartlari yazili bir kopyasini soran daha iyi olurdu, iyi sok olabilir.
3. ve son seçenek özel tek basina tip örtü. Kapak Bu tür oldukça sik aglar kendi sigorta daha para için daha fazla koruma sunacak. Sadece Google iPhone sigorta ve kolayca telefon sebekeleri kendi iPhone sigorta yari fiyatina alma için kapak sunan bagimsiz 3G S iphone sigorta tr saglayicilari bazi bulacaksiniz.