Spice S650 cep telefonu

S650 cep telefonu özellikleri ile yüklü ve en son teknolojileri bünyesinde barindiriyor Spice gelen heyecan verici yeni bir telefon. Bir Dual Band 128×128 piksel çözünürlük ve tam bir paket yapmak diger ilginç özellikleri bir çok bir 1.5inch büyük renkli ekrana sahip GSM900/1800 MHz hazir telefonu. Deposunda ne oldugunu bulalim.

Spice S650 cep telefonu düzenli çikolata tarzi telefon ve görünüyor segmentinde birçok puan vermez. Bu bir göz ya da ikinci bir göz çekmek ama sonra bu telefonun gerçek güzelligi yüzeyinde kesinlikle degil ki onlardan biri degil. Telefon planlanan en sevdiginiz programlari kayit, MP3 çalar, / özelligi kapali planlanan ve hatta bir mobil izleyici ile FM radyo gibi kullanici dostu özellikleri bir dizi ile iyi donatilmis olarak geliyor. Simdi giris seviyesi bir telefon için tüm bu özellikleri oldukça büyük bir yardimci gibi görünüyor ve gerçekten Jane pazarlik bu telefon görünüyor göz ardi edebilirsiniz.

Bu baharat cep telefonu büyük bir telefon rehberi ve mesajlari izin verebilirsiniz 128KB dahili depolama alani olan ve ayni zamanda son yirmi arama geçmisi için de yeterli alan her çagirir. Eger daha fazla ve bir MP3 çalar olan özel telefon istiyorsaniz düsünüyorsaniz Simdi, ayni zamanda iyi bir 1GB olan bellek genisletmek hangi araciligiyla bir microSD kart için bir genisletme yuvasi oldugunu bilmek mutluluk duyarim.

Ilginçtir, telefon FM radyo için kayit belirledi. Anlamina gelir ki hevesli bir radyo dinleyici ve sizin için bu kayit ve baris daha sonra zevk için telefonunuzu ayarlayabilirsiniz bir nedenle kaçirmak gidiyoruz favori programlardan biri varsa! Böyle FM ile kaydedilen sarkilari da zil sesi olarak ayarlanabilir, unutmamak için. Ayrica, FM sabah alarmi olabilir ve en sevdiginiz RJ sehrinize parlak ve civil civil günaydin diyor tam zamani ayarlayabilirsiniz.

Eger teknoloji bir göz atin Simdi, Spice S650 mobil de bu konuda yüklenir. Bu baharat cep telefonu GPRS Class 12 baglantisi ile etkin ve bir Bluetooth veri kolay kablosuz transferi için hazir olarak gelir. Bu baharat cep telefonu ayni zamanda veri kablosu kullanarak ve PC’nizden veri aktararak bir kalem sürücü olarak kullanilabilir çok kolay olabilir.

Bu baharat cep telefonu ayni zamanda kendi korumasidir. Bu telefon kaybolur ve yeni bir SIM bu takili durumda önceden atanan numaraya yeni kullanicinin numarasinin bir SMS gönderir inanilmaz bir mobil izleyici teknolojisi ile donatilmistir. Tüm Bunun yani sira, telefon da bir size bunu yaparken düzenli bir aliskanlik varsa kapatarak ve on derdinden kurtarir / kapatma özelligi planlanan ile birlikte gelir. Baharat cep telefonu ayni zamanda fotograf arayan kimligi serin seçenegi ve titresimli uyari verir. Bu metalik siyah ve gri iki renk seçenegi ile geliyor ve gerçekten cebinizde bir bütün yakmadan gitmek için ideal bir telefon.