Yorumlar Samsung S3550 Shark 3 kayar kapakli cep telefonu

Bir kaymak avantajlarini kullanarak güncel teknolojiler kadar, modern uygun fiyatta sahip bir telefon, sik düzeni, ister misiniz? Birkaç Samsung S3550 Shark tasariyi uygun olabilir 1 telefondur. Tamamen 2G yetenekleri, Bluetooth ve GPRS ile donatilmistir. Tüm bu Samsung S3550 Shark Slider üç telefon memnun olmaz kim, çekici maliyet-etkin maliyet araligi ile bir paket anlasma üretti?

Samsung S3550 Shark 3 cep telefonu tüm depolama gereksinimleri için donatilmistir. Samsung S3550 Shark 3 35 Mbyte depolama kapasitesine sahiptir ve yaklasik 430 birkaç saat veya sürekli konusma 7 üzerinde tam saat sürebilir bir li-ion 800 pil vardir. Depolama ve pil yeterli? Biz inaniyoruz.

Birkaç Samsung S3550 Shark müzik ve eglence özellikleri için bir ask bireyler arasinda popüler bir tasarim olabilir. Gerçekte, Samsung S3550 Shark üç herkes bu kategori altinda düsen için ideal bir seçimdir. Samsung S3550 Shark üç fonksiyon etkileyici keyifli görüntüleme eglence yapar ekran etrafinda görüntü ve FM radyo ile ayni zamanda, entegre MP3/MP4 çalar vardir. Sen sadece gün kullanisli her an bir cihazdan saat seçimin müzik dinlemek için yetenekli olabilir.

Samsung S3550 Shark etrafinda bir tur daha oldukça iyi bilinen özelligi çesitli sosyal ag entegrasyonu oldugunu. Bu canli güncellemeler sunuyor Samsung S3550 Shark 3 cep telefonu önemli bir bilesenidir. Tek bir de giris Google Maps, bir organizasyon sistemi, ve sürekli hatirlatmalari ihtiyaci olan unutkan insanlar için harika bir ses kayit cihazi olabilir. Ve kim aramizda degil mi?

Çok sayida cep telefonlarinda oldugu gibi, bir Samsung S3550 Shark birkaç kullanici gelen aramalari onlari haberdar etmek titresim veya zil uyarilari kendi seçim olacaktir. Samsung S3550 Shark üç hoparlör fonksiyonlari bireylerin sorunsuz ya da bir toplanti elde ederken, diger görevleri gerçeklestirebilirsiniz saglamak için bir eller serbest konusma sahip yararlari saglar.

Kisiler bol mi? Endiseye gerek yok. Samsung S3550 Shark birkaç yakisikli cep telefon rehberi yaklasik 1000 giris izin verecektir. Birkaç tüketicilerin bu daha fazlasina ihtiyaciniz var, ve bunu yaparsaniz, ne diyebilirim ki? Sesler bir sekreter gerektirir gibi!

Dahili bellek kolayca ekstra hafiza kartlari yaklasik 8GB ile yükselterek gelismis olabilir ki, 35GB oldugunu. Bu gerçekten çok daha fazla depolama kapasitesi gerektiren degil, gerektiginde bu yükseltmeleri izin daha bütçe dostu telefon seçerken hissediyorum çesitli için cazip bir seçimdir.

Samsung S3550 Shark Slider üç telefon kullanirken EDGE ve GPRS hem saglanmaktadir. Bu bir yüksek sinif 10 ve lütfen olumlu çesitli baglanti alternatifler her ikisi de. Tek bir USB ve Bluetooth baglantisi ve bir SAP 2.0 tarayici olarak ayni anda anlik mesajlasma seçenekleri erisimi vardir.

Samsung S3550 Shark 3 telefon üç çekici renkte erisilebilir: siyah, beyaz ve pembe, ve her yastan kullanicilarin memnun etmek kesindir. Samsung S3550 Shark üç isadami tarafindan gerekli tüm islevselligi sunuyor ve simdi bile mühendislik uzmanlari var gibi bu sik modern kesim bir görünüme sahiptir. Yani sira bonus olarak? Bu çok çok daha çok diger benzer modellere göre, yine de oldukça maliyetli olabilir. Sik sik tarzi ile modern teknolojileri birlestiren bir tasarim bulmak zaman kim sikayette bulunabilirsiniz? Biz hiçbir 1 can düsünüyorum!