HTC Wildfire uygun bir akilli telefon seçenektir

HTC Wildfire Android akilli üreticinin araligi basarili bir ek oldugu kanitlanmistir. Dikkate kendi spec liste çekerken gerçekten prim cep telefonu gibi bu hissediyorum yapmak özellikleri bir dizi övünme, aslinda sasirtici bir fiyat etiketi ile bir bütçe için idealdir.

Son derece hafif ve 118 g da çok kompakt ve bu yüzden HTC Wildfire cep telefonu 106.8x 60.4x 12 mm kadar ölçer. Ön 240x 320 piksel çözünürlük evler ve ekrandaki görüntülerinin üstün kaliteli görüntü elde 16 milyon renge kadar görüntüleyebilir fazlasiyla orantili 3.2 inç TFT kapasitif dokunmatik ekran hakimdir. Bunun yani sira bir optik trackpad olarak çoklu dokunmatik giris destegi, ivme ve yakinlik sensörleri tüm dahildir. Ikinci kullanici arabirimi gezinmek için uygun bir araç sunuyor.

Onun oldukça sinirli dahili depolama ragmen, HTC Wildfire bir microSD kart yuvasi ile birlikte geliyor. Bu çok farkli biçimlerde binlerce dosya telefon içinde saklanabilir ki 32 GB anlam kadar bir hafiza karti ev için kullanilabilir. Bunun yerine standart Photocall fonksiyonu daha, HTC Wildfire gibi dogum günleri ve sosyal ag durumlari olarak arayan kisinin hakkinda ek bilgi görüntüler.

Bir hizli ve güvenilir internet tarama deneyimi 3G ve Wi-Fi hem de sayesinde saglanir. 3G kapsama olan alanlarda, bir HSDPA baglantisi kullanicilarin zaman disari ve hakkinda uygun bir Internet erisim hakkina sahiptir, yani saniyede 7.2 mega bayt kadar hiz saglar. Kullanicilar erisim yerel kablosuz agina sahip bir konumda zaman, onlar daha hizli bir tarama deneyimi için Wi-Fi yararlanabilirsiniz.

HTC Wildfire da son derece yetkin kamerali. Bes mega piksel övünme Kamera ortaya çikan fotograflarin üstün kalite ve netlik elde 2592x 1944 bir piksel çözünürlükte çalisir. Standart olarak cografi etiketleme gibi otofokus ve LED flas dahildir. Fotograf çekerken alternatif olarak, kullanicilar video görüntüleri çekmek için bu kamerayi kullanabilirsiniz.

Android 2.1 (Eclair) tercih edilen isletim sistemi, ancak bu daha sonra sürümleri için yükseltilebilir. Bu son derece popüler yazilim platformu çok özellestirilebilir ve HTC Sense kullanici arayüzü kullanir. Bir 528 MHz islemci ile birlikte, zorlu uygulamalar özellestirme için kolay ve harika bir platformu ile islenir ve kullanicilarin indirebilirsiniz uygulamalar binlerce göz atabilirsiniz edildi genisleme Android Market’e erisim ile saglanir.

Sosyal ag entegrasyonu, Google özellikleri ve kapsamli multimedya uyumlulugu tam paketi HTC Wildfire banka kirmayacak bir fiyata tam Smartphone islevsellik arayanlar için mükemmel bir seçim yapar.