Sony Ericsson W580i – ayaklarinizi dokunun ve formda kalmak

Sony ismi de kalite ve yenilik ile es anlamlidir. Bu cep telefonu alaninda büyük bir dev. Insanlar bildigi gibi cep telefonu saga sola ayri oksijen kaderinde vardir. Sony Ericsson cep telefonlari cep telefonu sektöründe büyük boyutlara ulasmis. Yani Sony Ericsson W580i cep bu alanda bu baron evi, yeni widget. Bu widget son teknoloji ile donatilmistir ve hemen hemen her uygulamalar bu mobil telkin edilmistir.

Sony Ericsson W580i kitleler ile oldukça popüler hale gelmistir 2007 yilinda baslatti. Bu çünkü telkin ettigi tüm özellikleri oldugunu. Gadget ile baslamak için bir kayar kapakli cep telefonu ve 2.0 inç TFT ekran 240 x 320 piksel çözünürlükte 256K renk görüntüler. Ekran QWERTY klavye göstermek için yukaridaki kayar. Bu telefon ayni zamanda bir formda kalmak ve ayni zamanda bir kisi kazandi veya kaybetti kalori kontrol etmek için motive eder. Yani bu benzersiz uygulama onlar pedometre ve bir kalori sayaci araciligiyla kalori kontrol gibi spor düskünleri için bir nimet oldugunu. Insanlar müzik ve spor el ele gitmek demek gibi. Telefon ayrica daha gayretle egzersiz damarlarinda adrenalin pompalayacak olan müzik uygulamalari. Walkman Player 2.0 Dahili belirli kisi dinledigi müzik bu cesaret eklemek için yardimci olur. Track ID uygulamasi yani sira sanatçi ve hatta plak izlemek için bir yardimci. RDS özelligi ile stereo FM radyo gibi diger uygulamalar müzik uygulamalari tamamlar ve bu gizmo gerçekten bir müzik telefonu yapar.

Disinda bu araçlar gelen Sony Ericsson W580i de 1600×1200 piksel çözünürlükte kristal netliginde fotograflar tiklama yani sira 2 megapiksel kamera destekler. Alongwith, bir video özelligi yani sira bir de video kaydi yapabilirsiniz. Bu telefonun dahili hafiza bir mikro SD kart yardimi ile 4 GB’a kadar genisletilebilir 12 MB. Bir 1000 telefon kayitlari alongwith photocall tesis saklamak ve yaklasik 30 aranan ve alinan numaralari bellekte saklanabilir, cevapsiz olabilir. Günümüz dünyasinda insanlar çok hemen hemen tüm mobil sirketleri kendi telefonlarinda veri teknolojileri telkin var kendi cep telefonlarinda tesis faydalanmak istiyorum. Sony paketi takip ve yani hemen hemen tüm teknolojileri GPRS, EDGE, Bluetooth ve de veri aktarmak için de dünya çapinda web onlari baglar ama sadece bir USB baglanti noktasi ile. Etti

Telefon da geri uyumlu bir pil bulunuyor. Standart Li-Po 930 mAh pil bekleme modu ve de konusma süresi 9 saate kadar 370 saat geri kadar iyi bir pil verir.
Ve tüm bu akla durgunluk veren uygulamalari sirasiyla 99 x 47 x 14 mm uzunluk, genislik ve genislik ölçme kompakt boyutlarda gelir. Bu telefonun agirligi tüketicilerin cebinde çok tartmak degil sadece 94 gram böyledir. Bu nedenle tüm Sony Ericsson W580i tüm günümüzün nesil craves tüm temel özellikleri içeren bir tam bir telefon oldugunu.