iphone 3gs kullanim için yeni kesfedilen uygulamalar

Apple kesinlikle satis vurdu. Özellikle anlayisli millet, genç nesiller, aslinda iPhone 3GS satin alma vardir. Ile artan talepler sonucunda |} i telefon, Apple daha çekici ve güzel gadget olusturmak için yeni uygulamalar ortaya koymustur.
Iste aramak için tavsiye oldugunu yeni iphone uygulamalar birkaçi:
1. iNotes Eger Lotus iNotes hakkinda bilgi sahibi oldugunu düsünüyor musunuz? Peki, günümüz iphone 3gs kendi parmaklarinizin ucunda bir “ikinci bellek” olmasi saglayan mükemmel degil mi? Lotus Domino IBM pazarlama iletisimi hizmetleri araciligiyla iPhone 3GS ile su anda kullanilabilir. Mesaj sunucusu hizli bir sekilde e-posta, takvim ve rehber erisim saglar.
2.There ‘s Craigslist herhangi bir olgun içerik engeller uygulamasi, ve baska bir mükemmel oyun bulmalarina yardimci olmak için, daha sonra mesajlasma uygulamalari, kitap okuyuculari, sözlükler, verimlilik yazilim ve timewasters vardir. Apple da gün için günlük müzik alimi, ilginç, sen trende agirladi korumak için, ve ayni zamanda dogru devletlerarasi üzerinde tutmak için tutmak için, güncel olaylar hakkinda sizi korumak için uygulamalar var.
3.then NMobile var ve Trapster apps.Users da arkadaslarinizla kendi kisi listelerine desteklemek için mümkün olabilir. Kullanicilar agir uygulamasindan ya her sirket radar-toting polis memuru ile doldurulur? S Web sitesi kamera hileli stoplar ve alanlari bildirebilirsiniz. Ya uygulamasini kullanarak kartal gözlü sürücülerin de iPhone 3GS üzerinde musluklar bir çift ile yoldan yeni fark hiz tuzaklari yeri hakkinda bilgi katkida bulunabilir
4. Peki ZRX Hekimin, siradan bireylerin çok önemli bu uygulama bulmuyorum. Eger saglik sektöründe veya bir doktorsun Ancak, bu iphone uygulamasi sizin için iyi kullanim olabilir. ZoomMed bu reçete araç doktorlar için büyük deger tasimaktadir ve zaten iphone 3GS için kullanilabilir.
5. Insan Frommer çok göre Seyahat Rehberi bir tatil yapmak istiyorum ama çogu zaman, onlar en iyi tatil hedeflere olarak bilgi eksikligi. Frommer tarafindan bu seyahat rehberi iphone app apple iphone mevcuttur ve tatil planlama yardimci olabilir. Bu dogru ceplerini içinde bulunan bir turist rehberi gibidir. IPhone 3GS ile, artik bu tür tatil yorumlari, öneriler, haritalar, ve mükemmel bir konuma olarak seyahat bilgi erisebilirsiniz. Sadece bu yil (2010), ilk sürümleri zaten bu San Francisco, Londra, Paris ve New York, serbest birakildi.
6. Ionce Yazisma zaten günlük rutin bir parçasi olmustur ama online bankacilik, e-posta hesaplari, sosyal ag, airmiles, internet oyun, partner, ve digerleri ile hesap bilgilerini yükleri depolamak ve karsilik bu insanlar için, mutlaka hayran kalacaksiniz Ionce olarak adlandirilan bu yeni uygulama. Program sayesinde, farkli web sitelerine erisebilir yani sira online güvenlik sorun degildir. Yaklasan borçlar varsa da uyarilari almak mümkün olacak ve ayrica hatta ilanlari, teklifler ve güzergahlar degistirmek yönetmek mümkün olacak. Zaten App Store’da bu uygulamayi bulabilirsiniz. App Pageonce, bir Israil sirketi tarafindan olusturuldu.
7. Dünya Racing iPhone kullanicilarinin büyük bir de oyuncular olabilir GTS. Bu iphone uygulamasi özellikle oyuncular ve apple iphone kullanicilari için yapilir. Bu 16 ayar ve 64 parça ile araba yarisi oyunu. Bu Tek Irk, Challenge Cup, Grand Tour, ve Sampiyonasi dahil dört oyun modu vardir. Mobil özellikler direksiyon, hizlanma için iPhone ivme ile ele, ve fren olabilir. Önemli bir sey katilmak için ihtiyaciniz olan durumda Ayrica oyunu durdurun olabilir.

Apple çünkü yayimlanan yeni uygulamalar pazarda rekabetçi kalir. Genç nesillere gerçekten bu inanilmaz uygulamalar keyfine varacaksiniz. Acele ve simdi apple iphone için uygun iphone uygulamasi olsun.