ne mükemmel ipod touch durum bulmaya için

ipod modern çagda müzik çalarlarin yeni yenilik ve devrim olabilir. Hiç kimse özellikle gençler ve ipod bilmiyorum yetiskin biliyorum genç vardir. Eger bir zaten ipod touch sahip olan tek, bu yüzden kutlama olabilir eger. Ne ipod oyuncu aldim sonra dönüsmesi gibi kulaklik baglanti noktasi kapaklari gibi ipod için ekstra aksesuarlari almak için, arayan kisi ipod touch durumda oldugunu Tekerlek koruyucular, pop-açik dock Konnektörler vb Ancak, en popüler aksesuar birini tiklayin . Bu nedeniyle olabilir aslinda ipod cihazi oyuncu sicaklik ve titresim oldukça hassas, bu yüzden siddetle gibi yakinda ipod cihaz için en yüksek koruma saglamak olarak ulasilabilir olanlar ipod cihaz için bir durum almak gerektigini teklif oldugu bir seydir. Ama pazarda erisilebilir ipod cihaz kosullar bol bulabilirsiniz ve bu seçimi yapmak için zor olabilir. Ipod cihaz severler bir araya toplamak ve ipod cihaz konular hakkinda sadece tartismak her yerde Ancak, birçok çevrimiçi topluluklar bulabilirsiniz ve kesinlikle onlar size seçim üreten yardimci olmak için inanilmaz yararli bulabilirsiniz ipod cihaz durum için bir tür yorum, var.
Olarak orada çok sayida tedarikçi hepsi iyi kaliteli ipod cihazi kosullari üretme önemini göremiyor ne yazik ki bu, kullanicilar için ipod aygit örneklerini üretmek yukarida belirtilen. Sonuç olarak, bu sirketler tarafindan üretilen ipod cihazi durumlarda kullanmak bireyler için hala kaza kendi ipod cihaz zarar hakkinda zorluk. Eger çok iyi kaliteli ipod örneklerini bulmak ama olsa bile Bazen, güvenli ve durum içinde ne zaman ipod kontrol erismek için pratik veremedim.
Ipod touch durum biraz zaman mükemmel genellikle durumda kendisi üzerinde fiyat etiketi ile belirlenir. Genellikle biz USD 20-30 sadece harcama tarafindan adil bir yüksek kaliteli ipod cihazi durumda alabilirsiniz. Yine de, ben sadece bu almalisiniz öneririz Eger gerçekten bütçe kisitli ya da sizin senaryoda sadece sadece yeterli koruma istiyorum, ama biraz sizin için ekstra pahali ipod touch Örnegin göze mümkün olabilecegini kim sadece, ben siddetle öneririz hangi mükemmel prim için kazanmak zorunda.
Onlar güzel islevsellik olarak yüksek koruma talep olarak ipod touch en son model olabilir özellikle. 100 YTL veya üzeri hakkinda bu fiyat senaryo için ortaya gerekebilir. Ayrica, sinirsiz bütçeye sahip ve dolar çok yüzlerce veya binlerce tasarimci örnegin yatirim yapmaya hazir bazi insanlar var olabilir. Eger klipler gibi gibi ipod touch tasimak zorunda olabilir zaman ipod cihaz için tasarimci örnegin sik sik size destek olabilecek diger seçim var çünkü, bilek kayislari vb
ipod touch örnekleri de malzemelerin birçok tür sunulmaktadir, burada genellikle ipod aygit örnegi gelistirmek için kullandiginiz malzeme kisa bir açiklama vardir.
Metal durum: metal durum istihdam pek çok avantaji vardir, bu durumun seyler diger tip arasinda en dayanikli malzeme olabilir ve metal size modern kesilmesi verir ve ayni zamanda süper ince ve hafif olabilir.
Deri durum: Bu muhtemelen ipod touch durumun en iyi degerli çesididir. Bu deri senaryo uygulayarak makul bir maliyetle korumak yeterli almak mümkündür. Ayrica renk milyonlarca elde edilebilir ve ancak metal duruma karsilastirdigimizda bu sadece, en belirgin yarari olabilir, deri belki bazi dezavantaji genellikle üzerinde ipod touch savunmasiz birakarak, açik ve korumasiz olabilir taraf olmasi olabilir taraf.