Nokia 6700 slide alici ve uygun fiyatli gözü

Nokia bir süre için Maemo ile mesgul olabilir ve onlar N97 sorunlari (çözüme hiçbir zaman olan) tarafindan erteledigi edilmistir. Ama bu cep telefonu devi yeni telefonlar gelistirmek zaman kalktiktan olacak anlamina gelmez.

Hiç verimli Finlandiyali firma sadece onlar Slide.The 6700 slayt telefon bir bütçe seviyesi 3G telefon ve oldukça iyi yapiyor Nokia 6700 getirerek olacagini geçenlerde açikladi.

Piyasadaki diger cep telefonlarinin çok farkli olarak, Nokia 6700 slide daha iyi bazi özellikleri vardir ve hatta iyi bir fiyati var. Sen 197 £ gibi düsük için Nokia 6700 alabilirsiniz. Bu inanilmaz bir oran ve su anda dogrudan Nokia ile satis orani olarak kullanilabilir.

Evet, orta, ama bu telefon kesinlikle modern yüksek teknoloji dünyasinda kendi tutabilir. Göz alici ve uygun fiyatli herkes ariyor bir seydir. Nokia yine yapacagini yapti? Son derece olasi görünüyor!

Yeni NOKIA 6700 slayt 95.2 x 46.1 x 15.9 mm ve 110 gram agirliginda olan boyut kazandiriyor. Kalinligi her zaman telefonlar sürgülü ama yeni 6700 bunu degistirmek için gidiyoruz bir konudur.

Yakisikli, 16 milyon renkli ekran capabilities.In Ayrica halka ve titresim uyari seçenekleri polifonik ve MP3 zil sesleri mevcut indirmek için firsat, ya da seçenegi ile saglanir hem de sayesinde mükemmel renk üretimi sunan 2.2 inç TFT ekran ile geliyor zil sesi olarak var olan MP3 müzik dosyalarini kullanmaktadir.

Dahili hafiza 45 MB gibi medya dosyalari gibi veri depolama için saglanir. Bir mikro SD kart yuvasi da dahildir. Bu önceden yüklenmis 2GB hafiza karti ile birlikte geliyor, ancak bu daha fazla depolama gerekli olmalidir daha büyük bir hafiza karti takarak 16 GB’a kadar artirilabilir.

Bu telefon en iyi bazilari var! Her biri dahil bes megapiksel kamera ile, bazi çarpici fotograf çekmek mümkün eminiz. Bir Carl Zeiss lens her zaman iyi olarak yer almaktadir, böylece istedim ki yüksek çözünürlüklü çekim almak için eminiz.

HSDPA baglantisi, hizli ve etkili web tarama saglanmasi, hizli 10.2 Mbps hizinda internet erisimi saglayan, GPRS ve EDGE sinif 32 sürümleri ücretsiz baglanti seçenekleri sunar iken. Yakisikli da mikro USB A2DP yani sira sürüm 2 içeren mavi dis bir 2.1 sürümü ile geliyor.

Ovi Paylasim Nokia 6700 slide en iyi özelliklerinden biridir. Bu, her zamankinden daha fazla sosyal ag yapmak için olanak saglayan bir özelliktir. Çektiginiz fotograflarinizi arkadaslarinizla aninda paylasilabilir.

Ayrica ates ve telefonunuzda videolarinizi düzenlemek ve sonra Youtube hizli ve kolayca yüklemek için özgür hissedebilirsiniz.

Müzik çalma için oldugu gibi, telefon düz 29 saat boyunca ses dosyasi çalabilir. Hayir kelimesi henüz bu daha yüksek kapasiteli pil kullanmak için izin gibi bu cihaz diger Nokia bataryalari ile uyumlu olup olmadigini.

Alüminyum, pembe, kirmizi, kireç, mor, ve petrol-mavi: Telefon alti çarpici renk mevcuttur alüminyum vardir. Hatta pickier kullanicilarin dikkatini çeken, oldukça ince oldugunu ve önceki birçok Nokia cep telefonlari ile oldu birkaç sorunlari çözmüstür.