Sony Ericsson Aino ile tarzda yürümek

Sony Ericsson cep telefonlari iyi bilinen bir marka ve simdi uzun bir süre için inanilmaz yakisikli insanlara yardimci olmustur. Sirket, uygun fiyatlarla gelir ve ne olursa olsun mesafe, diger insanlara bagli tutmak sik ve esit derecede yetenekli cihazlar ile gelen tutar. Simdi üretici yükseltilmis özellikleri ve çarpici görünümü ile doludur Sony Ericsson Aino adli bir dokunmatik ekranli cep telefonu ile geldi. Öncelikle, slayt açilis cihazlarla fotografçiligi çok daha kolay hale getirir ve dijital fotograf makinesi ihtiyacini ortadan kaldirir bir 8.1 MP kamera ile donatilmistir. Bir kez ve görüntüleme özellikleri uzun bir liste herhangi bir noktada kendi ihtiyaçlarina göre harika hala fotograf veya videolar çekebilirsiniz otomatik odaklama olusur, gibi dijital garanti flas, dokunmatik odaklama, geo-tagging, yüz tanima ve video sabitleyici LED kalitesi.

Yükseltilmis görüntüleme özelliklerine ek olarak, Sony Ericsson’un evinden ürünleri üstün ses kalitesi ile taninan ve Aino farkli degildir vardir. MP3, MP4 ve FM radyo daha da RDS özelligi tarafindan gelistirilmistir ise etkili kullanicilara yardimci olmak için kristal netliginde ses kalitesine sahip AAC formatlarinda ses dosyalarini çalar dahili bir müzik çalar ile birlikte geliyor. Bunun disinda, sik cihaz ilginç gömülü oyun ve hareket tabanli oyun ekledi avantaji ile isgal oyuncular yakisikli manifoldu degerini artirmak için yeterlidir tutmak için yapilir. Bunun disinda, Sony Ericsson Aino internet üzerinden dis dünya ile bagli kalmak gibi tüm bu insanlar için iyidir. Evet, bu muhtesem cihazlar ile, tarama tüm daha kolay olur ve bir ya her zaman sörf sorunsuz net saglayan Wi-Fi ile veya WAP 2.0 ve HTML web tarayicisi yerlesik yardimi ile internet erisebilirsiniz.

Daha sonra cep telefonunun dahili depolama kapasitesi, 32GB, sarki, video, resim, oyun vb seklinde önemli verileri ve dosyalari anlamina gelir microSD hafiza karti yuvasi sayesinde, disaridan kadar genisletilebilir 55MB olabilir olusur kolayca saklanabilir. Sadece bu degil, akilli telefon A-GPS navigasyon destegi dahil size yerin mümkün olan en iyi fikir verir gibi yeni yerler kesfetmek için izin verir. Bunun disinda, kadar gadget ekran birimi söz konusu oldugu gibi, bu 16 milyon renk görüntüleme kapasitesine sahip, 3 inç TFT kapasitif dokunmatik ekran ile geliyor. Simdi pil geri gelir ve verimli sarj edilebilir pil kesinlikle takdir bir kelime hak ediyor. Bu 380 saat 2G, zaman ve ayni zamanda zaman ve 3G stand 367 saat stand by tam sarj durumuna da birinde 31 saat müzik çalma sunma yetenegine sahiptir 13 saat 2G konusma süresi, 4.5 saat 3G konusma süresi, kadar teslim gidin. Yani, Sony Ericsson Aino alici göz gelismis özellikleri sürü sahiptir ve aile ve arkadaslar ile baglantili her zaman kalmak için olanak saglar.