stil ve performans Nokia E71 gri ile yaninda yeni doruklarina olsun

Sen hakkinda çok özel hissediyorum. Bu özellikleri güçlü bir combo ariyoruz çalisan profesyonellerin sinifi mobil iyi uygun.

E71 Gri Döseme ve kolay ve sizin tarafinizdan istenen veri girerek hizli saglayan tam QWERTY klavye ile donatilmis oldugunu. Bu yüzden hareket is için son derece yararlidir. Ayrica, is ve eglence modu arasinda izin yedekte ana ekran ile saglanmistir. Sen ‘on’ ya da ‘kapali’ hakkinda haberdar yapmak için mesaj bildirimleri ile ihtiyaçlariniza göre uygulama kisayollarini seçebilirsiniz.

Nokia E71 sik tasarimi ile sik bir iletisim cihazi iyi bir örnektir. Bu 0,4 inç derin genisliginde 2.2inches tarafindan 4.4 inç boyunda ölçüm kompakt çerçeve spor ve sadece 4.4 gram bir agirliga sahiptir. Buna ek olarak, mobil çelik çerçeve nedeniyle saglam bir yapiya sahiptir. Dahasi, mesajlasma bu cep ve ile eglenceli. MMS, SMS, E-posta ve anlik mesajlasma gibi mesajlasma hemen hemen tüm seçenekleri saglamanin yani sira, herhangi bir sorunsuz is ve kisisel bilgilere erismek için basit kurulum ile is akisini arttirir.

Baglanti mükemmel. Bu farkli uzak bölgelerde bagli kalmak için izin verir ve hizli tarama ve mesajlasma seçenekleri sunar. Bu tür 3G-HSDPA ve WLAN gibi hayati cihazlar nedeniyle mümkün hepsi bu. Bu inanilmaz 3G cihaz ses ve bu telefonun WLAN ve HSDPA islevleri ise olmayan ses veri aktarimi hem baglanti hizini artirarak ve düzgün baglanti saglamak ön plana içindir saglar.

Bu mobil muhtesem navigasyon sagliyor. Nokia Maps ve A-GPS ile, planlanan toplantilarda bir adim önde kalmak anlamina gelir hangi hedeflere zamaninda ulasmak. Yani, zaman yönetimi için bir anahtardir. Bu veri kaydetmek için yeterli alan saglar 110 MB (dahili bellek) bir dahili bellek ile geliyor. Bellek 8 GB, ayni zaten saglanan için yuvaya bir microSD kart ile genisletilebilir.

Bu telefon bekleme süresi ve 166 saat WLAN süresi 480 saat WCDMA imkani sunar. Bunun disinda, ayni zamanda diger cihazlara internet ve veri aktarimi ile baglanmasini saglar Bluetooth teknolojisi var.

Derece çarpici bir özelligi 3.2 megapiksel ve 2048 x 1536 piksel çözünürlüge sahip dahili kamera. Bu yakisikli yüksek çözünürlüklü dijital zoom Led flas, On ile flas modu, daha güçlü hale Kapali ve kirmizi göz seçenegi, otomatik odaklama, CMOS sensör, çekim modu, sahne modu, video kaydedici vb gibi diger kamera özellikleri tarafindan desteklenen rakipleri arasinda. Yüksek kaliteli resimler için bilinen nedeni budur.

Nokia E 71 çok iyi bir ses kalitesine sahiptir. MP3, AAC, AAC +, WMA ve eAAC + dosyalarini destekleyen olaganüstü bir müzik çalar var çünkü. Buna ek olarak, ayni zamanda ses kayit gibi biraz daha fazla müzik özellikleri (AMR), RDS destekli FM radyo, MP3 zil sesleri, video zil sesleri, sesli komut ve ses kaydedici vardir. Tüm bu müzik daha ilginç ve çekici hale getirmektir.