gururla yolda LG GC900 Viewty Smart siyah yürüyüs

Cep telefonlari bu 21. yüzyilda insanlar için temel ihtiyaç haline gelmistir. Bu 3G teknolojisi çaginda bu yakisikli ile ilgili çilginligi çok sey var. Teknoloji degisiyor gibi, insanlar önceden haline gelmistir ve hayatlarinda her gün yeni seyler yasamak istiyorum. Cep telefonlari insanlarin hayatinda çok önemli ve etkili bir rol oynamaktadir. Insanlar bu vazgeçilmez ögesi olmadan hayatlarini geçmesi olamaz. Daha önce, cep telefonlari sadece muti-tasking cihazlar haline gelmistir iletisim ama bugün orta idi. Müsterilerine en iyi hizmeti vermek için birbirleriyle yarisiyor cep telefonu pazarinda birçok marka var. Onlar çarpici özellikleri ve muhtesem bir görünüm ile çok yakisikli baslatti. Bu markalar cep telefonu arenasinda yaygin bir popülerlik kazanmistir. Bu marka arasinda LG bu yarismada dünya çapinda büyük lider markasi biridir.

LG kullanici dostu özellikleri ve sik görünümü ile çok yakisikli insa etti. LG GC900 Viewty Smart Siyah kullanici bir yüksek çözünürlüklü 800 x 480 piksel 16 milyon renk keyfini çikarmanizi saglar berrak 3 inç TFT renkli dokunmatik ekran ile geliyor bunlardan biri. Focus (Manuel ve Otomatik) ile 8 megapiksel kamera, LED flas, Schneider Kreuzach Optik Lens ve diger yararli kamera özelligi tek bir görüntü ve video yakalamak için izin verir. Video oynatici kullanici, MPEG4, DivX ve XviD gibi biçimi farkli çalma videolari saglar. Tek bir ikinci bir kamera yardimi ile kendi portre yakalayabilir. Bu gadget kullanicilarin tercihlerine göre duvar kagidi ve ekran koruyucu degistirmek için yardimci olur.

Yakisikli entegre GPS navigasyon ile desteklenen kullanici mevcut konumunu bilmesi ve ilgi yakin yerlere yön bulmak için yardimci AGPS ile tamamlandi. Ayrica cografi etiketleme gibi GPS özellikleri kullanarak tadini çikarabilirsiniz. LG GC900 Viewty Smart Siyah ayni zamanda kullanicinin farkli ülkelerin haritalari bilmek izin Google haritalari ile desteklenmektedir. Arama kaydi, cevapsiz, gelen ve aranan numaralari görüntüler. Kullanici Word gibi farkli biçimlerde belge görüntüleyici ile belgeleri açabilir, Excel, PowerPoint ve PDF. Bu takvim gibi özellikleri çesitli türleri, hesap makinesi, çalar saat, vb vardir

LG GC900 Viewty Smart Siyah bir expenadable bellek olarak bir MicroSD hafiza destekler. Bu yakisikli pil yedekleme iyidir. Pil tamamen sarj oldugunda, o kullanici 5.5 saat konusma süresi keyfini ve 330 saat süre ile ayakta durmak. Bu cihaz sadece 90 gram ve boyut derin 12,4 mm genisliginde 55.8 mm boyunda 100.8 mm agirliginda gibi diger bir yerden tasimak kolaydir. LG marka gelismis özellikleri ve muhtesem bir görünüm ile daha çok yakisikli baslatti. Gelecekte de bu marka büyük ölçüde kullanicilari çekecek cep telefonu bu tip baslatacak umuyoruz.