cep telefonu cep telefonu ünlüler yildiz

Belki onlar bakmak nasil gibi ve giydikleri kiyafetler, kendi yetenek ya da su anda TV oynamak rolü hayran, ya da sadece cep telefonu ekraninda yüzlerini olmasi gibi. Belki bunlari bir araya geldi resimlerini aldi ve size onlari karsilamak yaptigini biliyorum herkese kanitlamak niyetinde. Nedeni ne olursa olsun, ünlü birçok abone cep telefonu isgal etmeye devam ediyor.

Bir kamerali cep telefonu arkadas ve tek sahnelerine fotograf çekmek, ve temel fotografçilik becerilerinin gelistirilmesi bir kolaylik yapar. Aksi takdirde telefonunuzda duvar kagitlari ve ekran koruyucular degistirmek için seçenekleri bir dizi saglayacaktir. Öte yandan, istekli eglence fan için, iyi bir dijital kamera ile donatilmis bir cep telefonu özellikle onun ünlü karsilasmalarda belgeleyen, yararli kanitliyor. Sonuçta, ne bir görsel yardimi ile daha hikayenizi anlatmak için daha iyi bir yolu?

Ancak, tüm ünlü fanatikleri zaman, enerji ya da paparazzi olma ilgi yok. Mobil telekomünikasyon saglayicilari tarafindan gelistirilen yenilikler sayesinde, resimlerinizi sadece ünlüler cep telefonu isgal hangi araciligiyla yollardan biridir. Bazi servis saglayicilar, en sevdiginiz ünlülerin ses tonlari, hem de en sevdiginiz müzik hareket sarkilari zil sesi versiyonu sunuyoruz. Diger benzer ürünler film afisleri, kirmizi hali üzerinde alinan ünlülerin fotograflari, ödülleri gece resimler ve daha önce tutuklandi ünlülerin bazen hapis kupa çekim bile cep telefonu duvar kagidi sürümleri.

Kenara cep telefonu, bu özelliklerin birincil kullanimi, eger baska bir sey için dogru indirilen en son fotograflari ve görüntüleri sahip zevk gelen, zaman geçirmek için ile keman seçenekleri ile size saglamaktir. Örnegin, cep telefonu Angelina Jolie bir gün ve Ewan McGregor sonraki gibi bakabilirsiniz. Ayrica sinemalarda gösteren ne göre ruh, ya da degisim film temali duvar kagitlari maç için zil sesleri için sarkilar geçis yapabilirsiniz. Bazen hatta Blue Tooth üzerinden baska bir ünlü fanatik olanlar ile fotograflarinizi takas isteyebilirsiniz. Bir gün gelirse, ancak, aniden görüntü gibi karikatür için cep telefonu ünlüler ticaret gibi hissediyorum, hiçbir umutsuzluk hissediyorum. Bu sadece bir indirme uzak, tüm sonra,.

Bebeklerin sevimli fotograflari, evcil hayvan, bebek ve küçük ivir zivir,, en sevdiginiz karakter grafik çizimleri, çiftlik hayvanlari telefonunuz için diger duvar kagidi seçenekleri, günbatimi, sehir manzarasi ve karla kapli daglarin plajda gibi dogal noktalar, resimleri vardir bu tür Noel ve Cadilar Bayrami gibi tatil temalari; dövme tasarimlari ve hat,, ülke bayraklari, jetler ve araba 3D ve manga çizgi film. Bu arada, diger zil sesi seçenekleri, reklam ses klipleri, video oyunu ses bayt, hem de müzikal, film ve televizyon temalar, ve hatta farkli ülkelerin milli marslarinin alintilar içerir.

En sevdiginiz ünlülerin fotograflari var edebilmek için yildizlarin arasinda olmasi gerekmez. Duvar kagitlari ve ekran koruyucular gibi en sevdiginiz ünlülerin resimleri, hem de zil sesleri, logolar ve oyunlar indirmek için ringtones.lt ziyaret edin.