gebelik üzerinde cep telefonu radyasyon etkileri

Yillardir ilgi odagi olmustur tartisma en son konu, hamile kadin sagligi üzerinde cep telefonu radyasyon yan etkileri oldugunu. Fiziksel, zihinsel ve hamile bir annenin duygusal durumu etkileyen kötü etkileri bol vardir. Hücresel radyasyon gebeligin onu kademeli asamalarinda büyüyen cenin yani sira refah bir kadinin üzerinde olumsuz etkisi vermek. Ayrica, bir cep telefonu tarafindan yayilan bu zararli radyasyon yani sira yeni dogan gibi kadinin ileri yaslarda sekillenmesinde onlarin rol oynamaktadir. Bu kadinlarin ve embriyolarin fitness görünür mutlak etkileri hala doktorlara bilinmemektedir. Halen, bu arastirmalarin mevcut konudur. Tip uzmanlari tam belirtileri ve bunun nedenlerini belirlemek için henüz. Ve bu belirsizlik için temel nedeni gebeligin kademeli asamalari test için yetersizligidir.

radyasyona maruz kalma uzun süreli etkileri
Onlar sürekli olumsuz saglik etkileyen çevrelerindeki zararli hücresel radyasyona maruz gerçegi habersiz çok sayida insan var. Bir bu görünmez radyasyon henüz dogacak olan çocugun hayatini arti sagligi üzerinde köklü bir kötü etkisi aktarabilir bu gerçegi inkar edemez! Bu radyasyon gelismekte olan çocugun hayatini hem de gebelik sirasinda anneye hos olmayan bir etkiye sahip. Onlar derinden anne ve çocugun beyin hücreleri etkiler.

Buna ek olarak, cep telefonu tarafindan kazandirdigi olan radyasyon kan dolasim sistemine zarar ve hücrelerin kanser ya da kötü huylu büyüme neden olabilir. Onun gelisimi sirasinda fetusun karsilastigi birçok sorun vardir. Bu radyasyon olumsuz gelecekte çocugun düsük zihinsel yetenegi bellek ve sonucu etkileyebilir!

Dogum kusurlari
Fetusun gelisimi erken dönemlerinde ise, bu serin cep araçlar yaydigi radyasyonun organ olusumu onun süreci üzerinde tehlikeli bir etkisi olabilir. Bu radyasyonlar maruz kalirsa sik sik o çocugun böylece onun gelecekteki gelisimi azaltma zeka geriligi neden olabilir.

Bu radyasyon birçok dogum kusurlarina neden. Eger hamile iseniz o zaman olgunlasmamis cenin, vücut içinde, soluyarak özellikle gebeligin ilk 25 hafta içinde, bu hücresel radyasyona maruz birakilmamalidir o emin olmalisiniz. Bu sözde çocugun varliginin en hassas asamasinda olan dönemdir.

Yani, bu, çünkü cep telefonlari tarafindan yayilan radyasyonun bazi hamile kadinlar ve tomurcuklanan çocuk karsilastigi bazi ortak sorunlari vardi.