LG GD910 – için dikkat saat telefon

LG GD910 bir saat içinde telefon … biri sadece Bilim Kurgu ya da Bond filmlerde gördügü bir sey. Ama artik bir gerçektir ve çok verimliligi ve etkinligi bilen insanlar tarafindan kullanilmaktadir. Neden kimse ragmen sikayet gerekir? Tüm tasarim temyiz ve teknik açidan bu telefonda dikkat alinmistir … Sadece dogru ölçüde, telefon, mutlu kabul edilebilir boyutlar ve bir kendi telefon aradigi tüm programlari ile ilgili herhangi bir ekstra yük usulüne uygun kapli tüm Bu cihaz. , Video arama tesisi ile bir dokunmatik ekran telefon alabilir bir baska ne isteyeyim, kimse gerçek disi diyebiliriz ama bu gerçekten bu cihaz kesin var oldugu bir gerçektir.

LG GD910 su geçirmez yapilmis ve 1.4 “kapasitif dokunmatik ekrana sahip bir deri kayisi ile bir kol saati telefon vardir. Samsung kol saati telefon bu yaklasan popüler yeni konsept ile geldi baska bir sirket oldugunu. Sorularda telefon günes isigi sirasinda mükemmel okunabilirlik vardir ve 3G ve video arama tesisi ile bir mavi dis cihaz ile disli geliyor. Görüntülü arama kamera VGA modunda fotograf çekme yetenegine sahip, ayni zamanda parmak programi için optimum kapasite için maksimize edilmistir Flash tabanli kullanici arayüzü var. Telefon iyi konusma komutu metin ile etkin ve sesli komutlari da çekebilme yetenegine de sahip.

Simdi insanlar bu telefon isaret oldugu dezavantajlari bazi konusmak, telefon elestirmenler bir kol saati seklinde olsa da cihazin büyük bir saat daha hantal oldugunu söylüyorlar. Bellek açisindan bunun için saglanmistir ne ile sinirli ve bellekte yerlesik artirmak için herhangi bir kapasite yoktur. Renkli ekran oldukça detayli olarak pek netlik ile yikanir. Ancak, bu küçük dezavantajlari bu essiz konsepti denemek insanlari caydirmak degil.

Telefon cihazi telefonun tasarimi tamamlayici aksesuarlari bir sürü ile birlikte geliyor. Bu bir veri kablosu sarj cihazi, koruma kemer, sarj cihazi, taban ve arka durum için açilis araçlari ile geliyor. Ve renklerin ayri ayri begenisine uygun bu telefon mevcuttur, çesitli renkler de vardir … siyah, beyaz, mavi, kirmizi ve pembe. Bu telefon görünce ilk izlenim düzenli bir saat gibi görünüyor olmasidir, bir telefon bir saskin birakir olarak görev hangi. Sadece yani ‘Takas’ ve ‘End’ Talking ‘üst 3 dügme oldugu gibi telefon kullanirken çalisma bir kolayligi vardir. Sadece bu 3 dügme size sadece bileginizi içinde giyebilir gibi bir ek cihaz tasima olmadan da, arkadaslariniz ve ailenizle bagli kalmak için yardimci olan bir telefona bu basit görünümlü saatin dönüstürme sihirli yapabilirsiniz.

Cep geri kalanindan daha biraz daha pahali telefon, LG GD910 sözlesme fiyatlari ile yiyebilirsiniz. Bu firsatlar satin herhangi bir fahis miktarda harcamadan tasarimlari tesisleri ve yenilik keyfini böylece daha ucuz bir fiyata cihaz almak saglar. Elinde mevcut firsatlar biri bile bu telefon satin alma ve ayni zamanda benzersiz özellikleri zevk hakkinda iki kez düsünmek zorunda degildir; hangi yeni telefonlar için trend olarak hareket edebilir!