LG Viewty karsi LG Orsay

LG Viewty cep telefonu baktigimizda ve 3 “dokunmatik ekran etkileyicilik görebilirsiniz, çözünürlügü harika bir 240 x 400 piksel. Yüksek bir 3.6 Mbps kapasiteye sahip ve stereo Bluetooth ve ilginç HSDPA bakildiginda ve otofokus sunuyor ve ayni zamanda 120 fps hizinda video çekimi edebiliyoruz harika 5 mega piksel kamera.

Eger fotograf seviyorum ve en sevdiginiz anlari yakalamak istiyorsaniz, LG Orsay sizin için mükemmel bir seçimdir. Bu olaganüstü bir 5 mega piksel kamera ve yakalama görüntüleri 2592 x 1944 piksel çözünürlükte olacak. Bu kamera ayrica otomatik odaklama, görüntü sabitleyici ve flas gibi diger özellikleri ile gelistirilmistir. Ayrica 720 x 480 piksel çözünürlükte ve saniyede 30 kare hizinda video çekebiliyor. Ayrica fotograf düzeltmek için fotograf düzenleme yazilimi yerlesik kullanabilirsiniz.

LG Orsay yakisikli görünüyor sik ultra ve sadece bir dakika 110 gram agirliginda. Yakisikli bir 2,4 inç ekrana sahip ve aslinda 256K renk ve 240 x 320 piksel harika bir çözünürlügü destekliyor. Ayrica otomatik manzara normale resimlerinizi döndürebilirsiniz. Bu cep telefonu düz sallanan çikti.

Eger cep telefonu çok sayida kisi, popüler olmak için var kadar kullanirsaniz LG Orsay, yukari telefon rehberi 1000 numaralari idare edecek. LG Orsay cep telefonu, aranan ve cevapsiz olan 40 numara yapacak. Ayrica SMS, EMS, MMS ve E-posta mesajlari gibi özelliklere erismek için olanagina sahip olacak.

Ayrica LG Orsay ile en sevdiginiz müzik dinlemek, ve son derece zevk mümkün olacak. Cep telefonu en sevdiginiz sarkilari MP3, WAV, AAC + +, WMA, ve RA biçimleri formlari onlar oynayacak müzik çalar yerlesik ile birlikte gelir. Ayrica video oynatici ile MPEG4, H.263, H.264, ve RV biçimleri videolari izleyebilirsiniz. Bir kez LG Orsay ile, cep telefonunuza seyler degildir tasarrufu endise ise 12 MB dahili hafiza ve microsSD karti ile genisletme seçenegi vardir.

LG Viewty ön panelindeki bakarken sadece üç donanim anahtar oldugunu göreceksiniz. Yesil ve göndermek kirmizi ve sonlandirma tuslari ve düzeltme C tusu. Pil LG Viewty olaganüstü ve tam iki iki tane ve yarim gün sürebilir. Bu zaman inanilmaz bir miktardir.

LG Viewty mükemmel bir cep telefonu degil, biraz daha zor tüm yeni çikmak ne telefonun seçimdir. Pek çok özellik sunan bu kadar çok seçenek ile, gerçekten size en iyi görünen hissediyorum ne daha fazla gitmek zorunda. Karar vermeye çalisirken Ama kolayca degilse yüksek ilk bes LG Viewty koymak gerekir.

Bu telefonlarin ikisi de birbirlerine göre bile yenmek için zor, ya cep telefonuna sahip olmak harika olurdu!