LG Viewty vs LG Venus

Ilk gözlük göz attiginizda, bu karsilastirma iki nedenden dolayi bir hayir beyin gibi görünebilir. Ilk olarak, LG Viewty cep telefonu muhtemelen gerektirebilir her sey gibi görünüyor, ve ikinci olarak, tüm bu sey vardir ve hala oldukça ince ve zarif profil korur. Yine de, daha yakindan bakmak çogu zaman oldugu gibi, ilk maçta her zaman dogru degildir ve gerçek güzellik derin sadece cilt degil, ortaya koymaktadir.

LG Viewty ve LG Venus özellikleri karsilastirarak

Büyüklügü konusunda ise, bunlarin her ikisi de birbirleri ile oldukça iyi karsilastirmak. Bir teknik olarak, LG Venus burada bir milimetre ve orada bir milimetre, bu kadar biraz daha küçüktür. Belki de her biraz saymak, ancak tamamen dürüst olmak gerekirse, bu fark için yan telefonlar tarafinda hem de ölçülmesi ya da karsilastirilmasi ya iyi alacakti.

Ancak fark çok fazla almaz bir fark LG Viewty açik bir avantaja sahiptir kendilerini, ekranlari ekranin olmasidir. 3 inç agirliginda, bu LG Venus göre daha bütün bir inç daha büyük ve daha sonra belirgin olacaktir bunun için bir neden olmasina ragmen, daha büyük bir ekran genellikle resim görüntüleme için web tarama her sey için daha fazla seçenek sunar.

Kameralar baska büyük bir fark saglar, resimlerin her iki telefonda oldugu konusma. Ne yazik ki, otofokus ve dijital zoom, ragmen LG Venus 3 megapiksel kamera, sadece oldukça kendine özgü Schneider-Kreuznach lens, otomatik odaklama ve yardimci Smartlight özelligi ile, LG Viewty sahip oldugu 5 megapiksel kamera karsilastirmak olamaz karanlik arka planinda ile. LG Venus hiçbir sekilde yaklasik olarak iyi ortalama yetenegi saglar ise Basitçe söylemek gerekirse, LG Viewty, cep telefonlari sunmak zorunda oldugu en iyi görüntü yakalar bazi saglar.

En büyük farklardan biri ancak kullanici arayüzü kendisi ile yatiyor. Kisa versiyon LG Venus ve LG Viewty de farkli doga benzer seçenekler sunar vardir. LG Viewty tam dokunmatik ekrana sahip Nerede, LG Venus duyarli butonlar dokunmatik bir mini paneli sahip oldugu 1 inç daha az ekran boyutu için hesap. LG Viewty dokunmatik ekran harika bir özellik olmasina ragmen, bu yüzden de LG Venus sahip oldugu panel. En önemlisi, LG Venus morphs panel islevine göre onun simgeleri, sadece herhangi bir zamanda yapilmaktadir görev bagli olanlar görüntüleniyor. , Yine, LG Viewty parça degil LG Venus üzerinde kizakli tus takimi ile birlestiginde Bu aralik, kullanimi tamamen yeni seçenekler ve esneklik saglar.

Kullanici arayüzü kendisi LG Viewty göre LG Venus ‘daha az özelliklere hakli çikarmak için yeterli bir neden olup olmadigi tartismaya açiktir. Bu ancak koymak ne olursa olsun, LG Venus LG Viewty daha teknoloji alt ölçekte olmasina ragmen kendine özgü çekici özellikleri var. Sonunda, hangi daha iyi kisisel tercih meselesidir.