Motorola RAZR2 V8 tanimlanmis bir sinif

Motorola RAZR2 V8 içinde yüklü çok sayida iyi tercih edilen özelliklere sahip cep telefonu dolu bir güçtür. Bu yakisikli zaten kendisine dogru kafalari dönüm basladi ve çok kamu takdir kazanmistir. Yakisikli biri için sormak ve sasirtici derecede düsük fiyat mevcuttur ki tüm özelliklere sahiptir.

Çok kompakt ve sik bir telefon. Telefon sadece bir eline uygun ve tasirken kullanici rahat hissettirmek için yeterli hafif sekilde yapilir. Telefonun ölçü 103 boyutlari x 53 x 11,9 mm. Bu tüm zamanlarin sanatçi sadece 117 gram agirliginda ve çok dikkat çekici görüntü kalitesi vardir. Telefonun bu yüksek çözünürlüklü o kalabaligin kilan. Kullanici o da indirebilirsiniz çekici ekran koruyucular ve duvar kagitlari kullanarak onun ekran güzellestirmek olabilir. Telefonun 2.2 inç ekran ile farkli sinifi tanimlar. Ekranda kullanici aslinda tus takimi kullanmadan yaptigi telefon ile etkilesim saglayan bir baglamsal dokunmatik etkilesim vardir. Telefon olaganüstü bir ses kalitesi vardir. Telefon hem sesli hem de MP3 zil sesleri destekler. Kullanici, ruh hali ve seçimine göre degistirebilirsiniz. Kullanici kendi seçtigi indirerek zil sesleri de özellestirebilirsiniz.

1000 giris için saklayabilirsiniz gibi telefon rehberi de isaretlenir. Bu kullanici kendi numaralarini depolama hakkinda önemsemeden onun arkadas çevresi artirilmasi tutmanizi saglar. Ayrica, 30 aranan saklayabilirsiniz yani cevapsiz çagri olarak aldi. Bu bilgiler ve geri almak için yeterince güvenilir bir iyi bir kaynaktir. Telefon 420 MB veya 2 GB dahili bellegi bulunuyor. Telefon kullanici veri büyük miktarda depolamak için özgürlük verir. O müzik dosyalarini ekran koruyucular ve çok daha fazlasi resim, duvar kagitlari için istedigi her seyi saklayabilirsiniz.

Gadget o her yerde bagli kalmak için kullanici için kullanici özgürlük verir bu yüklenen yeterli baglanti seçenekleri vardir. Bu seçenekler GPRS, EDGE, Bluetooth ve USB bulunuyor. Telefon her zaman kullanici sahnede gelirse olay zevk alir saglar. Bu cihaz, kullanici her neredeyse tüm yol bagli kalmak için alir SMS, EMS, MMS, E-posta, anlik mesajlasma vb gibi tüm popüler mesajlasma seçenekleri vardir. Telefon, aslinda, kullanici hem de ayni zamanda dünya ile iletisimde kalmak için yardimci olur. Telefon kullanici kez yürümek saglayan üzerinde internet olanaklari vardir.

Kullanici, adrenalin çok heyecan verici oyun yoluyla acele alabilirsiniz. O, onun zihin onun tadi ve faiz tutmak gibi indirebilirsiniz. Mobil karanlik inci gri vücutta harika görünüyor. Kullanici fotografçiligi ellerini deneyebilirsiniz sadece degil, ayni zamanda ona verimli olabilir. 2 MP kamera hayatinin unutulmaz anlari yakalamak için sahibi yardimci olur. Yüksek çözünürlüklü ve not netlik fotograf eglenceli daha bir is daha az yapar. Yakisikli ses kalitesi essizdir. Müzik çalar elinde yerlesik özgür ve JAVA telefona cazibe eklemek MP3, AAC ve AAC + vb yani sira, T9 gibi özellikleri, ajanda, hesap makinesi, sesli not, dahil olmak üzere tüm popüler formatlari destekliyor.

Ayrica, pil ömrü övgüye deger oldugunu. Kullanici pil konusunda endise olmadan kesintisiz kullanabilirsiniz. Telefon 330 saat süre ile durmak ve yaklasik 8 saat konusma süresi destekler. Telefon bir teknoloji anlayisli yani sira güzellik bilinçli insanlar için sahibi olmalisiniz.