Samsung i8510 birimleri biliyor bir telefon

Bugün cep telefonlari gün için günlük yasamda önemi kanitlamak için büyük mesafeler geçti. Bu küçük ve kullanisli metal cihazlar en iyi teknolojik harikalar bazi insanlik kolaylastirmada bir kilometre tasina ulasti. Çagdas yakisikli her bireyin talep ve daha iyi bir iletisim sistemi bu nedenle ayarlamak yeni standartlar karsilamak için kendi yolumdan gitti.

Iletisim saglikli mobil deneyim bir dünyanin kapilarini açti. Kitlelerin ruhlari yüksek tutmak için, Samsung, aile Samsung i8510 ekledi. Özel olarak tasarlanmis cep telefonu milyonlarca ve çözülüyor kullanici dostu uygulamalar ve özellikler kalbini yakaliyor. Sik ve keskin cihaz en son mobil teknoloji ile saglam ve saglam insa etti. Telefon çekici bir dis vardir ve kullanici disari bir çikinti duygu his / her avuç hatta cebinde tasimak saglayan, 106,5 x 53,9 x 17,2 mm ölçüm boyutlari ile dengeli bir profil tutar. Büyük bir görüntüleme deneyimi için kullanici zengin grafiklere sahip ve oyun oynamak ve tarama, yazarak mesajlar için sadece mükemmel TFT ekran bagli olabilir.

Bir rende görsel çikis için, ekranin net ve 16 milyon renk ekran ile renkli görünüyor. Apart karizmatik ekrana sahip olan telefon da hayatin özel anlari bazi treasuring için apt güvenilir bir 8 mega piksel kamera ile iltifat oldugunu. Kamerali gibi otomatik odaklama gibi mükemmel kamera seçenekleri, görüntü sabitleyici, flas vb bu özellikleri sayesinde ile zenginlestirilmistir, kullanici gündüz hem de gece-zaman parlak çekim alabilir. Gerçek hayatta otomatik odaklama ve görüntü sabitleyici ile akut mükemmellik ve hassasiyetle yakalanabilir. Sonuçta neseli fotograflar için kullanici gülümseme ve göz kirpma algilama kullanmak koyabilirsiniz. Ayri fotograf, gadget dinamik bir medya oynatici ile yüce oldugunu. Kullanici Yorucu bir çalisma takvimi kendini / kendini dinlenmek için onun / onu en sevdiginiz müzik parçalarini bazi dinleyebilirsiniz. Onun keskin ve kristal netliginde ses ile birlestiginde oyuncunun yüksek ses kalitesi dinleyiciye keyifli bir deneyim sunuyor. Bir FM radyo ile entegre kullanici bir vizilti olusturmak popüler sarkilari dinlemek en son haberler ve ayni zamanda olaylar alabilirsiniz.

Samsung i8510 içinde birlikte diger önemli özelligi kartvizit izler kartvizit tarayici oldugunu. Yabanci yerlere seyahat sirasinda telefon dahili bir GPS alicisi bulunuyor gibi bir de tarifi alabilirsiniz. 48 kbps, 236.8 kbps hizda EDGE Sinif 10, 3G 7.2 Mbps, WLAN – Böyle bir GPRS Class 10 32 bir hizda çalisan olarak hi-end baglanti seçenekleri ile unutulmaz bir sörf deneyimi yasayabileceginiz. Bu özellikler bir hi-hizda kullanici için BILGI EDINME bir dünya açilacaktir. Bilgi indirme için, kullanici, WAP 2.0/xHTML, HTML tarayici baglidir.

Ayrica, Bluetooth teknolojisi, kullanicinin kablosuz olarak diger Bluetooth özellikli cep telefonlari ile veri paylasimina olanak saglar. Yakisikli SMS, MMS, E-posta, Push Email, IM gibi çesitli mesajlasma olanaklari destekler. Kullanici yakin ve sevgili olanlar mesaj gönderebilir ve alabilirsiniz. Resimli mesajlar ayni zamanda profesyonel ve kisisel ihtiyaçlari için senkronize edilebilir insan ve e-posta gönderilebilir. Son olarak, Quad-band telefon kullanici uluslararasi arama tesisine GSM 850/900/1800/1900 frekanslarini ve teklifler çalisir. Yakisikli bir microSD (TransFlash) kart yuvasi ile genisletilebilir yeterli bellek destegi sunuyor.