Sony Ericsson G700i yorum

2001 yilindan bu yana, Sony Ericsson ürettikleri bu cep telefonlarinin farkli modeller çikariyordu. Onlar Londra merkezli bir Japon-Isveç sirketiz.

Sony Ericsson sundugu cep telefonu genis hakkinda fikir sahibi olmak, burada sunduklari modellerin hizli bir listesi:

1. Cybershot Sony Ericsson cep telefonlari

Cybershot kamera özellikleri hakkinda daha fazla konsantre cep telefonlari vardir.

2. Vodafone Sony Ericsson cep telefonlari

Vodafone Berkshire özel bir mobil ag operatörü. Sony Ericsson tarafindan yayimlanan Vodafone birimleri oyun özellikleri hakkinda daha fazla odaklandik.

3. Walkman Sony Ericsson cep telefonlari

Orada tüm müzik severler cep telefonu sirketi tarafindan yayimlanan müzik odakli telefonu kullanarak bir patlama olurdu.

Sony Ericsson G700i cep telefonu

Sony Ericsson G700i ilk kez 2008 yilinin ikinci çeyreginde piyasaya sürüldü. Ilk kadar, burada cep telefonu özellikleri tam listesi:
– 2.4 inç, 240x 320 TFT LCD ekran
– Symbian isletim sistemi
– 160 MB dahili bellek
– 5 yönlü joystick kumanda anahtariyla Dokunmatik ekran
– 3x dijital zoom ile 3.3-megapiksel kamera
– 3G görüntülü arama
– FM radyo
– MP3/AAC müzik çalar
– Bluetooth stereo
– 3g/bluetooth/usb baglanti

özgü özellikleri bir Sony Ericsson G700i yorum

Eger telefonu Sony Ericsson marka bir hayrani iseniz Birincisi, zaten Sony Ericsson G700i en çikolata sekli asina olmalidir. Rengi gerçekten sik bir görünüm verir farkli bir ipek bronz vardir.

Dokunmatik ekranda, kolayca menü seçimleri yapabilirsiniz. Ekran parmaginizi kullanarak veya bir kalemle yardimi ile aktif hale getirilebilir.

Sony Ericsson G700i ile ilgili iyi sey, bir Symbian isletim sistemi ile birlikte geliyor olmasi. Bu isletim sistemi halk piyasada bugün yayimlanan akilli telefonlar çogu tarafindan kullanilir.

Eger is uygulamalari için telefon kullanmak olacaksa, el yazisi tanima özelligi yararlanabilirler. Ayrica okuma ve Sony Ericsson G700i kullanarak belgeleri düzenleyebilirsiniz.

Daha da önemlisi, görüntülü arama teknolojisi hayranlari Sony Ericsson G700i kullanarak bir patlama olacak. Ayrica, 3G internet baglantisi seçenegini kullanabilirsiniz.

Sony Ericsson G700i bir Cybershot veya bir walkman telefon daha fazla oldugunu?

Sony Ericsson G700i aslinda Sony Ericsson tarafindan üretilen Cybershot ve Walkman cep telefonu hatti arasinda bir geçistir.

Sony Ericsson G700i eglenceli ve kullanimi kolay bir 3.3-megapiksel kameraya sahip. Ya da video çekim ve 3x dijital zoom ve fotograf isik özellikleri yararlanabilirler.

Eger cep telefonu kullanirken yakalayacaktir bu görüntüleri çeki düzen vermek için seçenekleri de vardir. Orada tüm oyuncular için, Sony Ericsson G700i cep telefonu tarafindan sunulan hizli, 3D oyun deneyimi kullanarak büyük bir zaman olacak.

FM radyo ilavesi ile, Bluetooth stereo ve Sony Ericsson G700i ile birlikte tüm standart özellikleri – Bu kesinlikle ciddi satin alma düsünmelisiniz bir yakisikli oldugunu.