modem olarak bir cep telefonu kullanan yararlari

Bir genis bant baglantisi takmak için bir sicak nokta veya mümkün ulasmak mümkün degildir sadece durum düsünün. Çok sik tahris olur. Bir is kisi e posta ve bir hikaye onlarin gün korkunç ya da kötü yapacak düzenlemek mümkün olmayan bir gazeteci kontrol edememek degil. Bir cep telefonu sahip ise bunun için daha iyi bir çözüm olarak ispat edecektir. Ilk cep telefonlari ses ve veri islemek için yetenekli oldugundan emin olun. Cep telefonu sadece ses isleyebilir ancak o zaman sorun için bir çözüm olmayacaktir.

Sonraki sey servis saglayiciniz veri destekler ve size özel mobil abonelik plani üzerinden veri yayin için izin verilen saglamaktir. Veri yayin ve Modem olarak cep telefonu kullanmak için izin saglamak için Cep Telefonunuz sözlesme düzenlenmesi sirasinda buna deger kanitliyor. Bunun nedeni sözlesmesinde bir modem, kapsamadigi gibi, cep telefonu kullanan olup olmadigini bu yüksek ek maliyetlere neden olmasidir. Artik dizüstü için cep telefonu baglayabilirsiniz. Hemen hemen tüm cep telefonlari bu özel is için daha iyi bir baglanti saglar uygun bir USB kablosu ile birlikte gelir.

Eger kendi içinde çalismak ya da kararsiz olamazdi kablosuz bir baglanti sunuyoruz gibi gerçekten Bluetooth kullanabilirsiniz. Aceleniz varsa disari çikar hakkinda rahatsiz olan bir kablo kullanabilirsiniz. Cep telefonu birine sahip degil ya da 10 ve 15 lira civarinda satin almak için o zaman mümkün olacaktir nerede bazi cevapsiz varsa.

Eger dizüstü üzerinde uygun yazilim sahip olarak ve sürece kablosu baglayabilirsiniz o zaman sörf baslatmak için devam edebilirsiniz. Baglanti hizi çok önemli bir seydir. Cep telefonu yüksek hizli 3G veri hizmeti ile etkinse, sonra baglanti saniyede 200-700 kilobit fiyatla veri indirmek gerekir.

Bu yavas bir DSL baglantisi ve bir marka vardiyali çözüm için çok daha hizli aynidir. Cep telefonu 3G ile etkin ve 2G bagli degilse baglanti saniyede 100 yaklasik 50 kilobit yavaslatmak için gidiyor. Bu e-posta erisim ve ekleri yükleme ve indirme için iyi kanitliyor. Daha büyük görevler yapilmasi mümkün olmayabilir.

Eger 3G tesis sahip, o zaman çok daha fazla seyler yönetmek gerekir. Yine de size trende seyahat ederken dolasim cep telefonu ile sorun yüz gerekebilir. Sen her zaman sesli gidecek bir modem olarak cep telefonu kullanan ederken sesli arama elde tek troubles.If bekleyebilirsiniz. Bir arama yapmak istiyorsaniz sonra modem baglantisi kesilir. Ulasilamaz noktalar seyahat ve internete bagli almak gerekir önce sonra da cep telefonu modem olarak kullanilabilir temin ederim.