2010 yilinda yayimlanmasi sasirtici araçlar

4G Telefonlari 2010 geliyor

DoCoMo yüksek hizda veri aktarma yetenegine sahip olan cep telefonu gösterilmistir. Bu 4G telefonlar, 384 Kbps indirme ve 129 Kbps yüklenenler vardir eski 3G telefonlar ag, yeni nesil, statik ise saniyede bir gigabit için hareket ve kadar de 100Mbps veri alabilir. Eger bir dakika içinde bütün bir DVD indirmek olabilir anlamina gelir. Ne kadar cool! Vay! Bir tane için sabirsizlaniyorum!
Microsoft 7 de 2010 yilinda piyasaya sürülecek

Bugün itibariyla, Windows Vista en son Microsoft sistemidir. Ama yakinda çikacak olan baska bir sistem var oldugunu biliyorum. Bu sistem “Microsoft 73 adi verilen ve bu yeni sistemin tam çikis tarihi hakkinda söylentiler vardi edilir. Bu soru üç yil Windows Vista sonra serbest olacagini Bill Gates’in sözleri tarafindan yakit oldu. Açikçasi daha yüksek teknoloji vista fazla.

Wow! Bu simdiye kadar en çok beklenen sey biridir biliyorum! Özellikle var olan Bilgisayar Mucizeleri için. Bunun için bekliyordum.

2010 yilinda canova çift dokunmatik ekranli dizüstü bilgisayar

V12 Tasarimlar Italyan sirketi bir çift LCD laptop ‘Canova’ yeni bir sürümünü bulmustur. Bu iki ekranli dizüstü bilgisayar var ve her ikisi de dokunmatik ekranlar vardi. Orada bu konuda birkaç haber vardi ama bu sey zevk biliyorum. Bir iki katina ekran dizüstü bilgisayar istiyorsaniz Yani isinizi çalisiyoruz.

Yeni yükseltilmis Nintendo DS ve PSP

Pacific Crest Menkul Evan Wilson daha sonra bu yil yeni bir Xbox tarafindan takip edilecek, 2010 yilinda Wii bir devami bekleyebilirsiniz diyor. Simdi Nintendo, grafik engelli Wii için akilda daha kisa bir yasam döngüsü oldugunu önce bazi varsayimlar var mucitler göre. Sony PS4 orada olacak eger henüz hiçbir planliyor ama Wilson 2010 yilinda yeni Nintendo DS ve PSP tahmin vardir.

Ben bir Xbox sahibi ama bu sey duydum, ben PS4 benim Xbox takas istiyorum. 🙂

2010 yilina kadar kullanilabilir hidrojenle çalisan telefonlar

Fransiz arastirmacilar neredeyse böylece araçlar sarj etmek için bir elektrik bagimliligi hafifletilmesi, ticari olarak cep telefonlari için bir yedek güç kaynagi olarak kullanilmak üzere bir hidrojen yakit hücresi gelistirmeyi basardik. Ürün gerekirse cep telefonu ilk yakit hücresi içine gücünü ve musluklar için geleneksel batarya üzerine çekiyor hangi bir “melez” sisteminin bir parçasi olacak sekilde tasarlanmistir. Her kartus geleneksel bataryanin sarj 3-5 esdeger verir. Onun fiyat vermekten kaçindi STMicroelectronics yönetici Igor Bimbaud göre, 2010 yili basinda pazara ulasmak kaynaklanmaktadir.