3 basit adimda – ön ödemeli cep telefonu hizmetleri satin almak için

Her zamanki sözlesme tabanli cep telefonu için alternatif olarak bir ön ödemeli cep telefonu satin almak her zamankinden daha fazla dikkat çekmektedir. Tüketiciler bu para kazanmak için iyi bir yol oldugunu fark geldiniz. Sadece maliyet-etkin, uzun vadeli sözlesmeler veya pahali geçkin ücretleri bulunmamaktadir. Bu kilavuz, kendiniz için mevcut en iyi ön ödemeli cep telefonu paketi satin böylece almak için 3 basit adimda verecektir.

1. Cep telefonu kullanimi ihtiyaçlarini göz önünde bulundurun. Baslamak için iyi bir yer son cep telefonu faturasi kontrol etmektir. Eger ara sira kullanim için çogunlukla bir cep telefonu satin alma, ya da bunu her zaman kullanmak gerekiyor? Kaç kullanim dakika bir ay ortalama mi? Metin mesajlari göndermek ve almak istiyor musunuz? Eger uluslararasi arama yapmak için bekliyor musunuz? Ihtiyaçlariniz telefon ve almak için hizmet türünü belirler. Günümüzde, bu kadar neye ihtiyaciniz baslamak için en iyi yerdir hakkinda net bir fikir sahip, ön ödemeli cep telefonlari ve hizmetleri ile bir çok seçenek var.

2. Mevcut telefonlari ve planlari göz atin. (1) Yukarida kismen sorulara verdiginiz yanitlara göre, muhtemelen ne istediginiz ve kullanim düzeyi nedir telefon özellikleri türü net bir fikrim yok. Akilda bu açiklama ile, birkaç ön ödemeli cep telefonu sirketlerinin web sitelerine göz ve seçim görmek zamani.

Simdiye kadar onlarin hizmetten memnun olup olmadigini baslamak için iyi bir yer mevcut cep telefonu sirketi olabilir ve ayni zamanda ön ödemeli hizmet eger. Eger mevcut telefon memnun iseniz, hatta bir ön ödemeli cep telefonu halinde mevcut cep telefonu açmak mümkün olabilir. Bu durumda, bir plan ön ödemeli hizmet kullanim süresi geçis ve satin yapmak için talimatlar için müsteri destek aramak gerekir. Eger geçis yapmadan önce, ancak onlarin ön ödemeli hizmetleri için yüksek sirada yer en az bir diger sirket ile telefon ve plan teklifleri karsilastirmak.

Iste JD Power and Associates ‘2009 Pesin ödenen Kablosuz çalisma alinan kendi ön ödemeli cep telefonu hizmeti için taninan üst düzey sirketlerin bir listesi. Genel müsteri memnuniyeti için siralamasi performans, firmalar:
1. Net10
2. Tracfone
3. mobil artirmak
4. bakire mobil
5. T-Mobile.

3. Ilk satin küçük baslayin. Küçük baslayin ve ek kullanim dakika satin almak veya bir no-sözlesme aylik plani üzerinde olsun önce hizmet gibi emin olmak için test. En iyi ön ödemeli cep telefonu sirketleri bir 30 gün para iade ücretsiz telefon aktivasyonu ile birlikte telefon denemek için telefonda garanti ve en az 10 ila 20 mars dakika içerir. Bu telefon için ek kullanim dakika satin almadan önce ilk olarak hizmet kontrol saglar.

Bu 3 basit adimda size mantikli, size cazip cep telefonu sunuyor her türlü karisiklik kesti ve kendiniz için en iyi ön ödemeli cep telefonu hizmeti satin almak için kullanabilirsiniz.