Akilli telefonunuzda para hareketleri kontrol etmek için nasil

Hiç süphesiz, internet herkes için çok daha kolay dogru döviz kuru veri alma yapti. Her zaman pratik degildir kitapliga bir wi-fi özellikli kafe veya bas, içine dizüstü almak sürece, size hareket halindeyken ne zaman bunlari bulmak zor olabilir. Ancak, böyle bir HTC Magic veya BlackBerry gibi akilli telefon en sansli sahibi iseniz, o zaman sadece bir para birimi dönüstürücü uygulamasi yükleyip kurarak, hareket halindeyken dogru döviz kuru veri elde kolay bir yolu yoktur.

BlackBerry varsa, yeni baslatilan BlackBerry App World hizmet, whirl.First ücretsiz olarak, Canli kullanilabilir Worldmate vererek deneyin, size en fazla on dakika sürer BlackBerry, için App World uygulamasini indirmek zorunda olacak, ve dogru çalismasi için sürüm 4.2 veya daha yüksek bir topunu ve yazilim gerektirir. Eger App World yükledikten sonra, bu ve Worldmate Live için arama gitmek. Indirdikten sonra, bunu kurmak için üç dakika ya da öylesine almalidir.

Canli 160 para, arti hava durumu bilgileri, uluslararasi bir giyim boyutu karsilastirma tablosu, ve bir güzergah organizatör hakkinda güncel bilgiler övünebilir Worldmate.

Bir T Mobile G1 telefonu varsa, o zaman aCurrency bir gitmek vermek isteyebilirsiniz. Bu tamamen ücretsizdir, yüklemek için bir dakika kadar sürer ve daha fazla bir yüz altmis para birimleri hakkinda bilgi güncel size verebilir sadece.

Bu Android Market araciligiyla telefonunuza dogrudan aCurrency indirebilir, iTunes App Store kendi sürümünü Google’in. Göründügünde Bu kelime Para arayarak almak ve sonra aCurrency indir tiklayarak yapabilirsiniz. ACurrency en etkileyici özelligi, otomatik olarak bir internet baglantisi mevcut oldugu sürece, her baslatildiginda güncellemeleri olmasidir.

Eger varsa böyle Windows Mobile isletim sistemi tarafindan desteklenmektedir Samsung Blackjack veya Motorola Q, gibi, akilli telefon, o zaman Worldmate Canli kendi sürümünü elde edebiliyoruz.

Sen worldmate.com için sörf ve kisa mesaj veya e-posta bir baglanti üzerinden telefonu bu uygulamasi almak için seçilmesi bu indirebilirsiniz. BlackBerry sürümü oldugu gibi, indirmek ve kurmak için on dakika sürer, ama sonra gitmek iyidir.

Bu oldukça apaçik ortada, ama size telefon alimi almiyorsaniz, bu nedenle sadece yaklasik bir rakam için aradiginiz sürece güncel bilgiler almak mümkün olmayacaktir hatirlamak önemlidir, emin olun Eger bu uygulamalar herhangi baslamadan önce alimi almak, ya da eski verileri ile sunulacak.