iki cep dahileri savasinda daha iyi ve daha iyi

Cep telefonu modelleri gün geçtikçe daha zengin ve dolgun gün aliyorsaniz. Ama herkesin hayretle, biz alt ulasmak için görünmüyor. Onlar yardimci programlari gibi dipsiz okyanuslar kadar kazik üzerinde tutmak az ama cihaz ‘yeterli’ demek gibi asla.

Sony Ericsson her zaman kullanicilar yeni bir sey vardir. Serbest birakildiktan Her yeni cep telefonu kismini veya kullanicilar gururlandiriyor ve seçkin bir görünüm diger yenilik vardir. Onlari sikayet için bir neden verir asla Sony Ericsson modelleri cep telefonu analiz ile dogru notlar vurmak. Bir ‘yasasin’ de markanin modelleri analiz her zaman sonuçlari.

Markanin out-of-the-dünya yarattiklari bir tat almak için, Sony Ericsson ürün portföyündeki yani agirlik eklediginiz bilinen en popüler telefonu ikiye prob edelim. Sony Ericsson W580i vs Sony Ericsson W890i.

W890i model ile baslamak için, cihaz moda ikonlari ailesine ait oldugunu açikça göstermektedir. Temiz, hassas kesim ve egrileri, bakimli ekstra ince rakam, yakin-agirliksiz 78 gram vücut ölçüleri 104 iyi biçimli çerçeve x 46.5 x 9.9 mm ve net görüs TFT destekleyen 256K renkli bu telefon ‘en iyi sekilde cep telefonu dünyasinin uygun lisans.

Sony Ericsson W890i bu essiz bir kolaylik ve yildirim hizinda video akisi gerçeklestirmek anlamina gelir 3.6 Mbps HSDPA hizi, bir üçüncü nesil cep telefonu. Ikincil video kamera daha yakin hayal daha arkadaslarinizla getiriyor. Konusma ve onlari konusuyor izleyin. Bu 2048 x 1536 piksel çözünürlüge sahip entegre 3.2 MP kamera ile birlikte bu cihaz mükemmellik en yüksek derecede bir dijital fotograf makinesi daha azdir. Açiklik ve canlilik bu kameranin yan ürün olarak geliyor.

Eger güç ve zerafet olamaz birlikte kalmak oldugunu düsünüyorsaniz, o zaman okumaya devam edin. Estetik olarak tasarlanmis Sony Ericsson W890i, dolayisiyla kapasitesi 950mAh bir güç dolu standart pil sürmek, bu vaat konusma süresi verage Aslinda sindirimi kolay degildir. Telefon rakipleri yaklasik 9 saat 30 dakika dikkate deger bir konusma süresi vererek paralarini aday yapar.

Simdi galaksi, Sony Ericsson W580i bir sonraki yildizi üzerinde hareket. Bu telefon baska bir yerde almak için zor bir performans vermek için bazi ekstra siçramalari alir. Bu kolayca savas zemin kazanmak ve bu konuda bütün dünya gitmek gaga yapabilecegi son teknoloji ile çok zengin özellikleri ile silahli. Telefon gadget uzmanlar tarafindan kabul olarak, tarihe kadar nochallenger vardir, Bluetooth v2.0 ile birlikte geliyor. Cihaz ayni zamanda açikça bile cep telefonu ve tersi için bilgisayarinizda en büyük dosya transferi anlamina gelir bir USB baglanti noktasi v2.0 vardir. Medya oynatici ses ve ses kalitesi açisindan hiçbir karsilastirmalar vardir. Bu Walkman 2.0 müzik çalar gömülü oldugu gibi telefon müzik severler için yapilmis aslinda. A 2 MP kamera kek üzerine bir krema gibi. Parlak resimler, mükemmel video, mükemmel ses, kusursuz internet baglantisi, bir sey isteyen ve telefon vardir. Pedometre ve kalori sayaci nadiren baska bir telefon bulunmaktadir. Yani, iletisim, web, kamera ve müzik ihtiyaçlarini bakimi yani sira, o da saglik bölüm bir saat tutar. Telefon, tek bir sarjla sürece 9 saat (yaklasik) sürece çalistirmak için kalibre araciligiyla muazzam güç ve dayaniklilik, gösterir.

Dedigimiz gibi Sony Ericsson cep telefonlari mobil uzmanlar onlara bir parmak isaret için bir sans vermek asla. Her iki telefon, ayni ailenin sayisiz digerleri gibi, yakin erfection cep telefonu kategorisi altinda gelir. Bu tür efsaneler onlarin dahi gün gibi ortada oldugu gibi gizlemek zordur. Yani Sony Ericsson W580i vs Sony Ericsson W890i üzerinde tartisma her iki tarafta bir kazançtir.