is için telekom hizmetleri

Tasiyicilari için bir kar sunma yetenegine sahip hemen her birlikte mevcut pek çok telekom hizmetleri ile sirketler dogal olarak seçmelisiniz hangi seçenekleri merak ediyorum. Telekomünikasyon hizmetleri genellikle bordro sonra sirketler için en büyük tek gider temsil çünkü bu, kritik bir soru. Telekom gider yönetimi sirketi Gill Teknolojileri göre, en iyi çözüm, hizmet koordine seçenekleri arastirmak ve çalisanlarin ihtiyaçlarina göre mümkün olan en iyi kombinasyonu seçmek için profesyoneller mesgul etmektir. Profesyonel rehberlik telekomünikasyon alaninda sürekli aki oldugu için gereklidir; kulaktan kulaga veya en son ilanlarin giderek Eger gerçekten bilinçli bir seçim yapmak için gereken bilgileri vermeyecektir.

Örnegin, mobil internet hizmeti düsünün. 2G standartlari, 3G ve 4G – 2010 itibariyle, kablosuz internet için kullanilan üç temel performans standartlari vardir. Hangi seçmeliyim? Eger bir seçim var mi? Hangi tasiyici fiyat ve kapsama alani en iyi kombinasyonu saglar? Bu nasil zaman içinde degisecek? Hangi telefonlar bunlari internete erisim saglamak için size personel donatmak gerekir, ve ne ilkeleri kötüye kullanimi önlemek için basvurmalidir? Çalisanlarinizin bu politikalar takip olup olmadigini nasil söyleyebilirim?

Bu sadece bir telekom hizmetidir. Metin mesajlari, uzun mesafe ve ses dakika ile birlikte düsünün ve hizmet paketleri karsilastirarak zor bir umudu oldugunu göreceksiniz. Cep telefonlari ötesinde, ayni zamanda dikkate gibi sabit hat uzun mesafe, konferans ve ofis için kablolu genis bant gibi telekom hizmetleri için sirketinizin ihtiyaci almak gerekir. Telekom hizmetleri artik yeterli olmayan bir uzman muhasebe departmani ve / veya yönetim kadrosu en iyi etkisi onlari kosum mümkün oldugunu karmasiktir.

Çözüm daha sonra birlikte telekom hizmetleri yönetmek için profesyonel ise almak. Bu uzmanlar sadece fatura izlemek, ama hatalari düzeltmek için kullanimi ile mukayese, yanlis belirtilerini tespit ve demetleri hizmetleri ve sözlesmeleri gerçekten ihtiyaçlarinizi karsilamak belirlemek olmayacaktir. Bir tedarik ve telekom müsteri hizmetleri ekibi cep telefonlari ve diger telekom donanim ihtiyaçlarina uygun saglayacaktir.

Bu yöntem, telekom gider yönetimi olarak adlandirilan ve birçok yönetim danismanlari bu telekom hizmetleri yatirimlarinizi en etkili sonuçlari elde etmek için tek yol olduguna inaniyorum. Telekom denetimler hatalari ve olagandisi dalgalanmalar için fatura kontrol edin. Profesyoneller gibi VOIP gibi alternatif teknolojilerin arastirilmasi, yeni tasiyicilar göç, ya da müsteri para kazanmak için mevcut anlasmalara yeniden müzakere ederek ayni veya benzer telekom hizmetleri satin almak için daha ucuz yollar öneriyoruz. Elinde veri ile, telekom gider yönetimi planlari kullanmak olsun, ya da geçkin ücretleri ile cezalandirmak asla dakika büyük havuzlari özelligi yok ki, aslinda kullandiginiz telekom hizmetleri ölçer.

Telekom hizmet portföyü izliyor telekom gider yönetimi sayesinde, gereksiz hizmetler için ödeme veya ihtiyaciniz olan hizmetleri için çok fazla ödeme degil bilerek güvenli olabilir. Oradan, yapmaniz gereken tüm gerçek ihtiyaç ve bunlari yönetmek için en iyi yolu anlamaya için is süreçlerini incelemektir – hizmetlerinizin elele uyacaktir.