LG KU990 Viewty mor mobil iletisim sik yönünü kesfetmek için hazir olsun

Mor, en son ve sik LG KU990 Viewty as oyuncu LG tarafindan baslatilan en sasirtici unsur biridir. Bu cep telefonu her yerde kullanicilara kusursuz iletisim saglamak için yetenegi ve her zaman sahip yüksek teknoloji islevleri etkin bir güç merkezi. Bu gadget etkileyici 3.0 inç TFT dokunmatik ekran çok canli 256K renk ile iltifat 240 x 400 piksel ve bunun ekran çözünürlükleri destekleyen potansiyeline sahiptir. Bu yakisikli tasarimi LG Cep telefonu LG KF510 Touch Slider cep telefonu gibi az ya da çok. Çok sayida kullanici dostu özellikleri ile donatilmis olarak geliyor bu yakisikli Çalisma oldukça kolay bir istir. Çok hafif ve kullanici dostu boyutlari ile zenginlestirilmis oldugu gibi bu cep telefonu tasimak için oldukça rahat ve kolaydir. Sadece 112 gram agirliginda ve 103.5 x 54.4 x 14.8 mm boyutlarinda geliyor. Bu gadget son derece etkileyici ve genis dokunmatik ekran size rahat fonksiyonel menülere erismek için izin verecek. Sen sensuously shuffle bir çiplak parmaginizla veya bu telefon ile birlikte gelen kalemle fonksiyonel menüler yapabilirsiniz. Ayrica, indirilebilir seçenek herhangi sorunsuz ihtiyaçlarina göre yakisikli ekran görünümünü güzellestirmek için izin verecek.

Bu gün cep telefonlari da güzel resimler, video klipler, müzik parçalari ve diger pek çok bu tip dosyalari depolamak amaciyla kullanilir. Bu nedenle, bir cep telefonu büyük bir depolama kapasitesine sahip gelismis gelmek için ihtiyaç duydugu oldukça açiktir. Nitekim olarak, bu LG KU990 Viewty Purple cep telefonu 100 MB kolayca rahat da genisletilebilir paylasilan bellek ile donatilmis olarak geliyor. Aslinda, bu genisleyen seçenegi ek bir microSD (TransFlash) kart tarafindan desteklenmesi olacaktir. Sen oldukça bu yakisikli depolama kapasitesi kolayca 2 GB’a kadar genisletilebilir dikkat etmek hayran olacaktir. Bu mamut depolama kapasitesi destegi ile, kullanicilarin kolayca bile depolama kisitlamalari bir düsünce koruyucu olmadan içeriginin ton alabilirsiniz. 2 GB depolama kapasitesi aslinda normal bir cep telefonu kullanici için fazlasiyla yeterli oldugu için bu sadece. Ayrica, bu yakisikli tüm kisacik anlar saklanabilir hangi destegi ile 5 mega piksel kamera geliyor. Aslinda, bu kamerali cep telefonu ile artik kolayca yakisikli hafizasinda saklayabilirsiniz gibi unutulmaz anlar endise gerekiyor.

Bu LG KU990 Viewty cep telefonu kamera seçenegi, böyle otomatik fokus, flas flas gibi ekstra özellikleri ile iltifat edilmistir. Bu sik kamerali cep telefonu ile, kullanicilarin rahatça saniyede 30 kare hizinda çok VGA çözünürlügünde ve video klipler kaydedebilirsiniz. Burada bir sey sözü edilmesi gereken, bu hiz orani QVGA çözünürlükte video klip saniyede 120 kare olacagini ise olmasidir. Ek bir ikincil VGA kamera da, kullanicilarin canli video yer sohbet almak için kolaylastirmak için bu yakisikli ile donatilmis olarak geliyor. Bu seçenek, arayan olarak sizinle Aslinda kolayca konusma yapan kiminle ilgili kisi izleyebilirsiniz. Öte yakisikli cazip medya oynatici kolaylikla her zaman neseli bir zaman emin olur. Bu tür MP3, MPEG4, WMV, AAC vb Ayrica gibi müzik dosyasi formatlarini destekleyen potansiyeline sahip bu cep telefonu ile gömülü geliyor müzik çalar oldukça etkilidir, FM radyo seçenegi de saglamak için bu cep telefonu ile birlikte gelen kullanicilar istedikleri zaman düzenli doz güncellemeler aliyorsaniz. Böylece, bu yakisikli gelismis ve son LG telefonu bayrak tasiyicisi olarak ifade edilebilir söyleyerek söylenebilir. Yilbasi telefonlari ile sözlesme firsatlar LG KU990 Viewty Purple sahipsiniz.