Motorola Droid xtreme, yeni bir çagin yenilik

Son Eklenenler Motorola Motorola Droid ve Droid bir kesim versiyonu olarak ünlü olan iki kazançli akilli telefonlar Temmuz 2010 yilinda baslatin için sunulan Motorola Droid Xtreme gibi geçmiste ünlü kamu yapilmistir Basladi vardir. Bu iki model bir kesme kenari ve Büyüleyici bir sekilde Bagimlilari Yrd için temel bir niyeti ile kabul edilir. Isimleri olmasina ragmen ayni ama mevcut smidgen bu Cep iki kullanilan üretim bilgi oldukça büyük bir farktir. Yaklasik bunlarin olagan disi iken modelleri hem derinin bazi aynidir. Bu farkliliklar, az sayida altinda ele alinmistir:

islemci farki:
Mevcut Motorola Droid Xtreme 700MHz üzerinde segirten bir OMAP3630 islemci ile tam oldugu Buzz ise 550 MHz saat hizina sahip-altinda Kol Cortex A8 600 MHz islemci kullanan Motorola Droid ile bu iki model görünür neredeyse 200 MHz islemci fark yoktur.

özellikleri fark:
Motorola Droid özellikleri büyük bir fark vardir. Droid için Droid Yasam-muhbir savunanlar Motoblur UI reddi hizmet ile Google Android 2.2 FroYowith 9 ana ekran lumbuzlari. Diger özellikleri bir miktar elektronik tabloda altinda ayrilir iken.

motorola droid
android
3.7 “ekrani
wi-fi
8GB
8GB SD kart önceden yüklenmis
750mhz omap
5 MP kamera

Motorola Droid xtreme özellikleri.
google android 2.1
4.3 “ekrani
802.11g Wi-fi 802.11b, 802.11n
7.5 gb dahili
SD kart destekli
1.000 mhztexas aletleri omap 3630
8 mp kamera

Aksesuarlar farki:
Motorola telefonu aksesuarlari Motorola Droid nane durumda geçmiste yapilan aksesuar ve Motorola Droid Xtreme ipler içinde sürdürülmesi ve kenar aksesuarlari kesme siradan ektir. Ancak, kabaca Oybirligiyle sarj cihazlari, Bluetooth kulakliklar ve vücut kapaklari ile aksesuarlari tutun vardir sunuyoruz. Motorola Xtreme biraz ince ve Motorola Droid önceki sürümüne Degerlendirilen olarak bu sekilde daha az bosluk emer.

degerlendirmesi:
Motorola Droid Bu nedenle prototip nane durumda kayiyor gördükleri sonsuza kadar eski bir sürümü ve bagimlilari iken, Motorola Droid Xtreme sade Motorola Droid daha derecelendirme ilerlemek gibi görünüyor.

adi farki:
Önceki sürümü Motorola Droid olarak adlandirilan ve yeni dogan sürümü Motorola Droid X, Motorola Droid Xtreme veya Motorola Droid Shadow bir isim alacagini bir Varsayim ediliyor bu modellerin isimleri nominal fark yoktur. Ben Motorola yere ima X.Which etiketi Droid Xtreme veya Droid etrafinda yeni dogan sürümü için tasarlanmis en iyi yaklasiyor düsecek mi?

Diger farklar:
Bu Açiga farkliliklar daha büyük tüm ile için Varsayim oldugu, mevcut ek olarak Motorola Droid Xtreme pil komplike Motorola Droid telefon daha Hakim olmak bu Cep telefonu modelleri hem de pil zamanlamalari bir farktir.