nokia 7230 gerçekten iyi bir telefon

Dogal tasarimi ve özellikleri ile dünya Firtinasi devrimci Nokia 7230 oldugunu. Grafit de satin alinabilir ve Eger Vodafone üzerinden Kadar Öde Bu kisa sürgülü tarzi yakisikli Nokia S40 isletim sistemi üzerinde çalisan, çok sayida modern Nokia telefonlar tarafindan istihdam ve isletim sistemi kisisellestirme genis bir ürün yelpazesine uzanan son derece kararli bir isletim sistemi oldugu için kurulmustur ve / veya özellestirme seçenekleri.

Yakisikli yeni bir görünüm ve bitis Nokia 7230 cep telefonu getiren zerafet özetliyor. Çünkü özellikleri Nokia 7230 en büyük bir araligi nedeniyle, en büyük ve en test biri olarak kabul edilir. Yaklasik 98x 48 x14.8 milimetre Ölçüm ve yaklasik 100 gs agirliginda, Nokia 7230 kolayligi ve stil birlestirilmis terlemek için hazirlanmis oldugunu. Çok daha hos bir görüntü Nokia 7230 spor 240 x 320 resim elemanlari az 256 bin renk veren bir 2.4 inç TFT ekran için izin vermek için. Bu yakisikli hakim her iki tarafta yön ve telefon tuslari ile kolayca menüsüne erismek için izin büyük navigasyon dügmesi. Nokia 7230 cep telefonu kadar kaydirdi sonra gizli bir alfanümerik klavye mevcuttur.

Fotograflari alici dahil 3.2MP kamera ile her zaman oldugu gibi komplike oldugunu saniyede 8 kare ayni sekilde bant video çekiminin yapabilirsiniz. Kamera 4x dijital zoom ve ister yatay veya dikey olarak hizli çekim yapmanizi saglayan özel çekim tusu bulunuyor.

Sosyal medyanin gelmesiyle birlikte, mobil cihaz üreticileri bu ihtiyacina arz ve Nokia bu özelligi 7230 üzerinde kullanilabilir oldugundan emin günümüzde moda cep telefonu var. Cep telefonu Bluetooth ve USB 3G GPRS, EDGE kadar baglanti seçenekleri, bu nedenle, diger münasip cihazlara veri noktalari paylasmak yani sira fotograf yüklemek, Facebook, Twitter arkadaslarinizla durumu güncellemeleri ya da pusula-sohbet yapabilirsiniz saglar ve 7230 gibi digerleri bu sosyal ag fonksiyonlari ile ve tabii Flickr ve Nokia markalarda Ovi konsolidasyon imkani sunar.

Nokia 7230 en eglence özellikleri de saglam bir yönü vardir. RDS dahil Stereo FM Radyo ile çigir açan raporlari dinle, Mp3 çalar üzerinden tercih melodiler için birlikte sarki veya MP4 çalar ile video kayitlari bakin. Test etmek gerek duygusu Eger akil java platformu dayali Sudoku II, Rally Baslangiç ??ve oyun oynamak için edilir hissediyorum.

Sen en Nokia 7230 Öde Go gibi ayrilmaz depolama 45MB ama sayisiz müzik ve resim depolamak sorun yok yani 16 GB’a kadar çogaltilabilir.